משה כהן מנהל מוקד 106 קיבל מכתב פיטורים

מנהלת אגף ההון האנושי ענבל אלוש שלחה למנהל מוקד 106 משה כהן, הודעה בכתב שנמסרה לו ידנית על סיום העסקתו, הסימוכין לפיטוריו הם החלטת ועדת הפיטורים ותמלול פרוטוקול השימוע. החל ממחר (24.8) יחול מועד סיום העסקתו.

הודעה קרה ומנוכרת, שלא משאירה מקום לספק כי בוצע בו לינץ’, היום נראו עובדי עירייה עם דמעות בעיניים, ישנם עובדים רבים שמר כהן טיפח, ואף בכירים בעירייה עד היום נעזרים מידיעותיו הרבות בתחומים שונים – דבר שהפך בעצם לצנינים בקרב מספר בכירים בעירייה אשר חברו יחדיו וזממו את סיום העסקתו.

גורם בכיר מסר לנו כי ההתנהלות הזו דומה להתנהלות של מאפיה ולא של עובדי עירייה מקצוענים, אם זו ההתנהגות כאן מצבינו הרבה יותר קשה ממה שחשבתי. עד כאן דבריו של אותו בכיר שבחר להישאר בעילום שם.

עם דבר ההודעה על פיטוריו בכירים בעירייה קראו לו לחדרם ואמרו לו שהם מזועזעים ומוחים על כך נחרצות.

נאמר שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה.

ראש העיר עליזה בלוך עדיין לא הוציאה שום הודעה אך קבלנו תגובות מכמה חברי מועצה.

מסגנית ראש העיר עו”ד רינה הולנדר נמסר: “הצטערתי מאד ואף הופתעתי לקרא בתקשורת כי משה כהן מסיים את תפקידו. משה הוא אחד העובדים בעירייה אשר תמיד נענה לפניות הצבור ומנסה לעזור ככל יכולתו גם מעבר להגדרות התפקיד.

מוקד 106 תחת הנהגתו התקדם והתמקצע. צר לי שמשה כהן מסיים תפקידו בצורה כל כך פתאומית.”

מהמשנה לראש העיר חבר מועצת העיר הרב ישראל סילברסטין נמסר: “בצער רב קיבלתי היום את ההודעה על עזיבתו של האיש היקר ר’ משה כהן , מנהל המוקד העירוני, את תפקידו בעיריה. ר’ משה כהן עשה מהפכה במוקד העירוני והפך אותה למקום מקצועי מאד.

צר לי מאוד ששוב ושוב אנו רואים בכירים אשר עוזבים כי לא מסתדרים עם ראש העיר ובפרט אדם בעל נסיון רב בעירייה.”

מחבר מועצת העיר הרב יגאל חדד נמסר: “אני מיצר על כך שמנהל מוקד 106 המסור משה כהן נאלץ לסיים את תפקידו. בזמנו כשקראו לו לשימוע שלחתי מכתב לראש העיר בו כתבתי כי ההזמנה לשימוע היא תמוהה בעייני, ביקשתי את התערבותה של ראש העיר ד”ר בלוך אך לצערי הוא קיבל לידיו את מכתב הפיטורים, הלא מוצדקים.”

משה כהן לצידה של מנכ"לית העירייה לשעבר מירה מינס

השאר תגובה

כתבות אחרונות