מה חדש בבית שמש 1?

רחוב הדקל

ערכנו סיור בעיר לראות מה חדש, תצטרפו אלינו.

אז התחלנו מכיכר האליפסה, נכנסנו לרחוב הדקל, וראינו שמרבדים את הכביש ברחוב פולה בן גוריון, מחליפים שם מדרכה, אבל גם הכביש ברחוב הדקל לא משהו, הוא גם צריך לעבור ריבוד, הכל זה עניין של כסף.

גם רחוב הדקל עצמו מקבל מדרכה חדשה, מפינת פולה ועד פינת אהבת ישראל.

הילה מועלם

כיכר בן שמואל

משם המשכנו דרומה והגענו לכיכר בן שמואל, אותה ככר שקיבלה פסל חדש בדמות השקיעה. הכיכר הולכת לשנות את פניה. בקרוב נראה שם ריצוף חדש וגם צמחייה.

באגף שפ”ע יודעים לספר לנו שגם כיכר היונים תעבור בקרוב שינוי קוסמטי. נעקוב ונעדכן.

כיכר הדן

משם המשכנו לרחוב הרצוג, לכיכר הדן. שם משפצים את הכביש בין כיכר הדן לכביש 5 החדש, אבל מצב הכיכר בכי רע, לא הייתם רוצים לנסוע שם עם רכב שהוא פחות מD9-, יש שם בור גדול במרכז הכיכר, שהורס כל צמיג שלא בא לו טוב. אמנם ראינו שם שלט המספר שמתבצעות שם עבודות שיפוץ, אז נמתין עד שיסתיימו העבודות, רגע!! כתוב שם  מועד אחרון…. עד סוף שנת 2019!!! נו, איחור קל, העיקר שיסיימו שם מהר.

חומה מסביב לרמה ה’

לבסוף הגענו סמוך לרמה ה’, העבודות שם איטיות יותר מאשר ברחוב הרצוג, מסביב בונים חומה מאבן ירושלמית, מה שמשווה לשכונה מראה של שכונה מבוצרת.

תחנת גרינברג

נסיים עם שינוי מבורך של הפוליטיקאי שעזב ואנו מסרבים לשכוח, שמוליק גרינברג. מכירים את התחנות שעמוסות במשפחות וילדים קטנים? הם לא מחכים לאוטובוס, אלא להסעה מאורגנת שתקח אותם, לים, לפארק יהושע, פורים אצל ההורים, או חתונה לנכד של האדמו”ר מגור. אז במקום להשתלט על תחנת אוטובוס, יהיה להם מקום מוסדר.

אז נכון שבית שמש היא לא אנאקס ריזורט שביוון, אבל לפחות ראש העיר ואגף שפ”ע משתדלים לעשות כמיטב יכולתם.

תודה לראש העיר ד”ר עליזה בלוך.

לממונה פרויקטים מר שלום אדרי.

לממונה אגף שפ”ע הרב שלמה ברילנט.

ולראש מינהל תפעול מר דודו ג’מו.

תגובה אחת

  1. מה עם הסרחון והטינופת בשכונת הרצל לאורך כל הבינינים מצד שמאל זבל זרוק. הכביש שיורד מהבית משפט מכוניות דוהרות רק יד אלוהים שלא נדרס ילד ..אבל רכוש המון פעמים נכנסו במכוניות ובפחי זבל ..רחוב הרצל צועק הצילו מהלכלוך
    חולדות מסתובבות פה חופשי …התחילו גם קיפודים כן כן שראיתי במו עיני ..בבקשה השכונה הזאת קורסת תחת לכלוך מתחת הבינינים סרחון מוות

השאר תגובה

כתבות אחרונות