הנער דניאל מדמון ז”ל מתקן את בית שמש

בעקבות נפילתו של הנער הזך דניאל מדמון ז”ל תושבי בית שמש מצביעים על מחדלים נוספים בעיר המהווים סכנה, והעירייה מצידה בשקט בשקט מתחילה לתקן. האם התיקון הוא מקצועי? | תמונות ממקום הנפילה.

כנראה שלנער דניאל מדמון יש זכויות גדולות בשמים, את תמונתו משפחתו לא מסכימה לפרסם אבל זכויותיו לא מפסיקות להתחזק ולהכות שורשים. רבים מתושבי השכונה פנו אלינו וסיפרו על מחדלים עצומים הקיימים בעיר, והעיריה החלה לתקן.

לפני יומיים פירסמנו על מקום הסמוך כמאה מטרים ליד מקום הנפילה ששם ישנו קיר סדוק והוא ללא גדר, והיום עיריית בית שמש התקינה במקום איסכורית, התייעצנו עם מומחה לבטיחות גדרות והוא אמר שהגדר כלל אינה בטיחותית, מאחר והיא לא נשענת על עמודים, מה גם שהקיר עצמו סדוק ועלול לקרוס, מי הקבלן שבנה את החומות הללו הוא שואל.

בנוסף מצאנו כעשרה מטרים ליד נפילתו של הנער דניאל מדמון סדק נוסף בחומה שאומר שהאסון הגדול עוד לפנינו.

לכן כדאי שהעירייה תפעיל סיור בכל העיר על מנת לבדוק את כל הליקויים ולתקנם באופן מיידי ובכך תחסוך חיי אדם וגם הפעולות הטובות הללו יהיו לזכרו של הנער היקר דניאל מדמון ז”ל, יהי זכרו ברוך.

היינו במקום הנפילה וצילמנו את המתחם מלמעלה, נבהיר שלפי מה שרואים מהתמונה נראה שהגדר איננה חלק ממתחם מוסד הלימוד שבו הוא ההרוג למד, אלא שטח עירוני מוזנח שהגישה אליו היא גם מכביש דרך החיים, וכל אחד יכול להגיע לשם. כנראה שהטענה כלפי מוסד הלימוד היא מדוע הם לא תחמו את המוסד שלהם כך שלתלמידים לא תהיה גישה כלל לגדר.

כתבות אחרונות