תעודת הוקרה ושי לזוכה שרה קבלה

בתום התחרות ללוגו ה-70 שנה לבית שמש נבחר הלוגו של שרה קבלה |  עליזה בלוך: ביצירת הסמליל הפגנת יצירה חשיבתית והכרה עמוקה עם ערכי העיר בית שמש | משה שטרית: סביב הלוגו שלך היה קונצנזוס מקיר לקיר | שרה קבלה: אני שמחה וגאה להיות חלק מהעיר הזאת.

ראש העיר ד”ר עליזה בלוך פתחה את ישיבת המליאה אודות חגיגות ה-70 שנה לעיר בית שמש, זהו יום חגיגי מחד, וחשבון נפש מאידך, חשבון נפש שאנו המנהיגים צריכים לעשות לעצמנו, כיצד אנו משמשים דוגמה טובה לתושבי עירנו.

לפני חודשיים ערכנו תחרות ליצירת לוגו לחגיגות ה-70 שנה לבית שמש בהובלתו של משה שטרית, ונבחר הלוגו של שרה קבלה, אני שמחה שבלוגו יש את האלמנטים בית ושמש לכולם, השאיפה שלי היא שכל אחד ירגיש שהעיר שייכת לו ולאף אחד אין מונופול על העיר.

הזמנו לכאן את הזוכה שרה קבלה ביחד עם בעלה עוז, אני מזמינה אתכם ואת משה שטרית. לקול תשואות חברי המועצה הם הגיעו לקידמת המליאה וראש העיר ד”ר עליזה בלוך העניקה לה את התעודה:

“וזאת לתעודה לגב’ שרה קבלה על זכייתך במקום הראשון בתחרות יצירת סמליל לרגל שנות ה-70 לעיר בית שמש. ביצירת הסמליל הפגנת יצירה חשיבתית, הכרה עמוקה עם ערכי העיר בית שמש ואת כל זה הפכת לביטוי אומנותי מרשים.”

בברכה ד”ר עליזה בלוך ראש העיר, וחברי מועצת העיר.

ד”ר בלוך אמרה לשרה תודה גדולה מכולנו. אנו נעשה השנה המון דברים טובים והם יהיו ברוח שאת הובלת. הסמליל שלך נבחר מתוך סמלילים רבים שנשלחו אלינו, קבלי את התעודה מאיתנו, וסגן ראש העיר משה שטרית יעניק לך שי.

מ”מ וסגרה”ע משה שטרית העניק לה שי ואמר: היו לנו עשרות לוגויים שנשלחו אלינו, וסביב הלוגו שלך היה קונצנזוס מקיר לקיר. כך בדיוק רצינו שהלוגו שלנו יראה, שאפו גדול.

שרה קבלה: אני מודה לחברי הועדה שבחרו בי תודה רבה לעליזה בלוך על הבחירה בלוגו, בתור תושבת העיר זו היתה בשבילי חוויה יוצאת דופן, להכניס את העיר שלי לתוך סמל, תודה על כל עשייתך כאן בעיר, אני שמחה וגאה להיות חלק מהעיר הזאת. תודה.

ראש העיר הוסיפה שמעתה הסמליל שנבחר יעטר את כל הדפים הרשמיים של עיריית בית שמש, אני מאחלת לעיר בית שמש להיות גם בית וגם שמש לכולם.

האירוע היה מרגש, ובנקל היה ניתן לראות כי שרה קבלה היא בעלת חזות חרדית ואילו בעלה עוז הוא בעל חזות חילונית, איני מכיר אותם ואיני יודע מה הם דעותיהם, האם שרה חזרה בתשובה או עוז נהיה חילוני, אך אין זה משנה, מה שיפה ומיוחד זה לראות זוג עם דעות שונות שלמרות שאחד מבני הזוג שינה כיוון הם ממשיכים לחיות ביחד.

הלוגו של בית שמש שנבחר הוא בסך הכל לוגו, אך אינו מייצג את העיר עצמה, מי שכן מייצג את העיר הם הזוג הזה בכבודו ובעצמו. כמוהם כך בית שמש היא עיר שמחציתה חילונית ומחציתה חרדית, ואם נדע רק לחיות ביחד, לכבד אחד את השני, ולא ללעוג ולזלזל בדעותיו של השני או בדברים החשובים לשני – גם אם הם לא תואמות את דעותינו – והיה זה שכרנו.

2 תגובות

  1. אחד הדברים הכי משעשעים הוא שדובר העירייה הוא מתי רוזנצוויג.
    למיטב ידיעתי יש אפילו ממונה אתר העירייה מהבית היהודי, אולי לו הפתרונים

    1. כנראה התכוונת לכתבה אחרת שמדברת על אתר העירייה שאינו מעודכן. הדובר הוא לא מתי רוזנצווייג, אלא רועי לחמנוביץ’.

השאר תגובה

כתבות אחרונות