תמיר חופי נבחר לראש אגף שפ”ע בבית שמש

דובר עיריית בית שמש מר רועי לחמנוביץ’ יצא כעת בהודעה רשמית שראש אגף שפ”ע של עיריית בית שמש הוא תמיר חופי.

לראשונה בתקופת ראש העיר ד”ר עליזה בלוך וכפי שפרסמנו שבוע שעבר התמנה ראש אגף שפ”ע בבית שמש, ראש האגף החדש הוא תמיר חופי, רב סרן במילואים, שהגיע מתחום הספורט, חופי ניהל את קבוצת הכדורגל הפועל מרמורק ברחובות, חופי הוא תושב רחובות מה שמוכיח לנו שוב שאין מנהלי אגפים ראויים בבית שמש, רוב מנהלי האגפים בעירייה הם מחוץ לעיר, כאשר חלק נכבד מהם פרש או פוטר.

האם ראש אגף שמגיע מבחוץ ידו קלה על פרישה? זה בהחלט נושא לדיון, אך אנו התכנסנו כאן לטובת ראש אגף שפ”ע. אז מי אתה תמיר חופי.

תמיר הוא אדם חביב מאד, ולעיריית בית שמש זה מאד חשוב, למה? כי בכירי העירייה כאן הם אנשים שאינם מתנשאים, אנשים שמדברים בגובה העיניים, ואוהבים לעבוד כצוות. ומדוע ההקדמה הזו? משום ש-6 פעמים העירייה פרסמה מכרז לראש אגף שפ”ע ואף פעם לא מצאה מלבד פעם אחת (שהזוכה החליט למשוך את ידיו ברגע האחרון), יודע ח”ן לחש לי שהסיבה היא: “כאן לא מחפשים רס”רים”.

לתמיר ניסיון רב בניהול מערכי לוגיסטיקה ותפעול בתחומים שונים. תמיר שימש רמ”ד לוגיסטיקה במפקדת תיאום פעולות הממשלה בשטחים. לאחר מכן ניהל מערך לוגיסטי של חברת היסעים גדולה. בתפקידו האחרון ניהל מועדון כדורגל ועסק בתחומי ניהול, הפעלה וגיוס כוח אדם וכן בפיתוח תחומי פעילות לארגון.

חופי היה רס”ן בצבא, (דודו ג’מו ויוסי נגולה היו בדרגת סגן אלוף) היה מנהל מועדון הכדורגל הפועל מרמורק (בכירי העירייה ספורטיביים, החל מג’מו יו”ר מינהל תפעול, עבור דרך הפורשים ערן בן דב וקובי עמר וכלה במנכ”ל העירייה איתמר ברטוב, אני לא אגלה לכם באיזה ענף, רק אומר שלא כדאי לכם להתחיל אתו מכות).

תמיר חופי יכנס לתפקידו בימים הקרובים, שם מחכה לו עבודה רבה, בכבישים במדרכות בעצים ובפחי האשפה.

תגובות

באופן תמוה ויוצא דופן לא קבלנו את תגובת ראש העיר.

מנכ”ל עיריית בית שמש איתמר ברטוב: “תמיר מביא עמו לתפקיד ניסיון רב ומגוון. עבור העיר בית שמש הוא האיש הנכון למשימה המאתגרת. אין לי ספק שהוא יהווה תוספת כח משמעותית למינהל תפעול בהובלת דודו ג’מו. כולנו יחד כח משימה לטובת העיר בית שמש ותושביה”

ממונה שפע וחבר מועצת העיר הרב שלמה ברילנט: “אין לי ספק כי תמיר הוא שחקן נשמה משמעותי המצטרף לנבחרת שחקני נשמה באגף שפ”ע ומנהל תפעול העמלים רבות לכבודה של העיר בית שמש”

מנהל אגף שפ”ע הנכנס תמיר חופי: “אני שמח להעמיד את כל ניסיוני המגוון לטובת האתגרים של העיר בית שמש. גאה להצטרף לסיירת בהובלת ראש העיר ד”ר עליזה בלוך ומנכ”ל העירייה איתמר ברטוב הפועלים להגשמת היעדים לעיר ותושביה.”

כתבות אחרונות