שפ”ע ברכה והצלחה

לבטח שאלתם את עצמכם איך לאחר הפגנות רבות (כולל בשבת האחרונה) שחלקם כללו שריפות פחים, ואינספור פשקווילים, שכונת רמה ב’ עודנה נקייה? שאלנו את ממונה אגף שפ”ע הרב שלמה ברילנט, ששלח אותנו למר ארזי, ומיד הבנו ששם טמונה התשובה. התקשרנו למר ארזי ששיבח את ממונה אגף שפ”ע ואת מנהל התפעול היוצא מר יוסי נגולה, רק על עצמו שום מילה, שהרי צדיקים מלאכתם נעשית על ידי אחרים, רבים משבחים אותו, ועיננו ראו את עבודתו המסורה, כל העיר חבים לו. יישר כח.

לפני זמן לא רב שרפו פחים ברמה ב’ וכעת ברחוב נהר הירדן בסמוך לכיכר המריבה אין פחים, התושבים משליכים את אשפתם לרחוב, שאלנו את דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’ האם זו מדיניות ראש העיר? ומתי הם יקבלו פחים חדשים? וזו תשובת הדובר: “אין מדיניות להשאיר את תושבי נהר הירדן ללא פחים, זאת משום שתושב נורמטיבי אינו אשם בוַנְדָלִיזְם של תושב אחר. חלוקת הפחים מוגדרת כמשימה, והיא תבוצע.”

הילה מועלם

כאמור מר ארזי שיבח את מנהל התפעול היוצא שפעל רבות למען העיר בית שמש. רק ביום שישי האחרון (1.5) הוחלף קבלן הניקיון, וזו אחת הירושות שמשאיר לנו מר נגולה – שדאג לכך בכבודו ובעצמו מהמסד ועד לטפחות. כיום ניתן לומר שבית שמש נקייה יותר, אגף שפ”ע הוסיף פועלי ניקיון, ואף הוסיף מכונות טאטוא, אם בעבר היו שתי מכונות טאטוא גדולות, כיום ישנם שלש משאיות גדולות וגם אחת קטנה.
אנחנו עוד נתגעגע למנהל התפעול היוצא אומר מר ארזי עם עצב בעיניים, היום (3.5) עיריית בית שמש פירסמה מכרז למשרת מנהל תפעול, ורק לאחר שיבחר מנהל חדש יצא אל הפועל מכרז למנהל אגף שפ”ע – שכזכור הזוכה במכרז נסוג בו מכוונתו לשרת בעירייה מסיבות אישיות.

בנוסף מחכה לנו עוד הפתעה קטנה מאגף שפ”ע אך זו תחכה כמה חודשים, מה שבטוח שהעתיד מבחינת ניקיון העיר נראה ורוד יותר מתמיד, עובדי שפ”ע נחושים לנקות את העיר מחרצנים ועד זג.

מכרז לראש מנהל תפעול

כתבות אחרונות