שמחת המרפסות עם יואלי שטיינברג ומנדי ברוד

ביוזמתו הברוכה של אמן הקלידים מנדי ברוד נערך הערב שמחת בית השואבה במרפסתו של ישראל בייזר ברמת בית שמש ג’ עם הזמר יואלי שטיינברג.

שמחת המרפסות ברחוב חבקוק הנביא

בימים כתיקונם נערכים מידי ערב שמחת בית השואבה בבתי כנסת, בתי מדרש ואולמות, אך כעת בימי הקורונה ניידות ומשאיות של העירייה נודדות משכונה לשכונה ומשמחים את התושבים.

אמן הקלידים מנדי ברוד לקח על עצמו יוזמה לשמח את הציבור הישר מהמרפסת, לשם כך הוא גייס את חברו הזמר הדגול יואלי שטיינברג תושב רמת בית שמש ג’2 וביחד הם ישמחו את התושבים, האחד ישיר והשני ינגן. שטיינברג הידוע כבעל חסד גדול נענה ברצון ונרתם מיד לעניין.

הילה מועלם

כל שנותר להם הוא למצוא מרפסת אשר משם הם ישמחו את התושבים, ברוד – חסיד חב”ד – יצר קשר עם חסיד חב”ד מרחוב חבקוק הנביא שברמה ג’ ישראל בייזר – מנהל גני ילדים ‘חב”ד’ ברמה ב’ – וביקש את רשותו לערוך שמחת המרפסות בביתו שבקומה הראשונה, והלה נענה מיד בחפץ לב.

הניגונים והשירים נמשכו כ-90 דק’ שבהם שטיינברג וברוד הקפיצו את רחוב חבקוק הנביא כולו, והפיחו בו רוח חיים. שכנים רבים יצאו למרפסות ואלו הגרים בבניינים הסמוכים או מצידו השני של הבניין ירדו למטה כדי לחוות היחד עם השכנים את שמחת בית השואבה.

נציין שכל האירוע היה בהתנדבות מלאה של ברוד שטיינברג ובייזר.

כתבות אחרונות