שלום כיתה א’ עם ראש העיר עליזה בלוך

היום נפתחה באופן רשמי שנת הלימודים בבתי הספר ברחבי הארץ, ראש העיר עליזה בלוך סיירה בבתי הספר בגין וז’בוטינסקי בבית שמש, שוחחה עם התלמידים ואיחלה להם שנת לימודים מוצלחת.

ראש העיר עליזה בלוך פתחה את היום ברחוב בן אליעזר, שם נופפה לשלום להורים והתלמידים שעושים את דרכם לבית הספר, חלקם בפעם הראשונה בחייהם. משם היא פנתה לרחוב שבטי ישראל לבית הספר בגין, שם פגשה את התלמידים שזה עתה עלו לכיתה א’. ראש העיר אף פגשה מורה שהיתה תלמידתה “דור שלישי”. בכניסה לבית הספר חילקו צמידים, גם ראש העיר קיבלה צמיד (תכלת לסקרנים שביננו).

גם יו”ר מינהל תפעול מר דודו ג’מו הגיע להפנינג, ברחבה חיכו לתלמידים בלונים והיתה שם עמדת צילום, ההורים שלפו את הפלאפונים והחלו לצלם את ילדיהם.

הילה מועלם

משם היא פנתה לבית הספר ז’בוטינסקי שם מנהלת בית הספר הגב’ ברכה גדנקן ביטון ערכה סיור קצר לראש העיר בבית הספר. ראש העיר עליזה בלוך נכנסה לכיתה א’ ואמרה לתלמידים שהמתנה הכי טובה היא ההתחלה, אתם מגיעים לבית הספר עם דף חלק, ללא עבר ולמורה אין דעות מוקדמות על שום תלמיד. כולכם מתחילים היום מאותה עמדת פתיחה, לאן תגיעו? זה כבר בידכם. תשאפו למצוינות.

לאחר מכן ירדו תלמידי כיתה א’ לרחבת בית הספר ועלו ביחד עם הוריהם על השטיח האדום המוביל לשער בלונים סגלגלים, שם הם התיישבו על כיסאות ושמעו דברים מפי ראש העיר, מנהלת בית הספר, וראש מינהל חינוך מר קובי עמר.

לאחר מכן החל טקס קצר של ברכת כוהנים, המחלל חילל בחליל, וכולם באו להצטלם עם ראש העיר ולהנות מאור הזרקורים. לאחר מכן ישובו לכיתות הלימוד. אך בעידן הקורונה אין לדעת כמה זמן התלמידים יחבשו את ספסל הלימודים, יתכן ובשבועות הקרובים הם ישובו ללמוד דרך הזום.

בהמשך היום יגיע נשיא המדינה מר ראובן ריבלין לבית שמש וגם סגן שר החינוך הרב מאיר פורוש יגיע לבקר בכמה סמנירים בבית שמש.

כתבות אחרונות