רחוב הרקפת – בית שמש לאן פרק 7

אהרן בורי ערך לנו סיור ברחוב הרקפת בבית שמש, וראינו ליקויים חמורים ובהם מחדלי חניה, בטיחות, רווחה, ועוד.

את הסיור התחלנו בחניה של מתנ”ס מאירהוף, מידי יום מגיעים לשם עשרות רכבים והחניון יכול להכיל לא יותר מעשרים מכוניות, אהרן הראה לנו שטח ריק ששם יכולה העירייה לבנות חנייה לרווחת האורחים מבלי שאלו יפרו את שלוותם של התושבים.

בנוסף מצאנו בשטח בור שאינו מכוסה כראוי, ומהווה סכנה ציבורית. בנוסף בסמוך לחנייה ישנם עצים עם שורשים חזקים וארוכים שהרסו את הסביבה וגם את הכביש ויש להעתיקם למקום אחר.

לאחר מכן לקח אותנו אהרן לסיור בגינת המשחקים, ומצאנו שם גינה ללא השקייה, דשא יבש, ותאורה המכוסה בעצים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב פונה למקום אחר, מה שאומר שבלילה קיימת במקום עלטה, והגינה לא יכולה לשמש את הילדים בשעות החשיכה. עוד הראה לנו אהרן במקום ספסל שבור.

לאחר מכן ירדנו המורד הרחוב וראינו שורשים של עצים המבצבצים מתוך המדרכה, רבים כבר נפלו שם והגיע הזמן לטפל במטרד הזה. תוך כדי הסיור ראינו שם את עובדי העירייה שמטפלים בשורשים, אך מצאנו אבנים שחלקם חסרות, וחלקם עקומות. עובד העירייה סיפר לנו כי העירייה לא קונה כבר עשרים שנה אבנים חדשות.

עלינו עם אהרן לגינה ומצאנו שם זולת סמים לדבריו, כאן כבר צריכים לערב את המשטרה והרווחה. אהרן סיפר לנו כי כבר דיווח על כך לרשויות. ליקויים נוספים מצאנו בגינה.

המשכנו עם אהרן לכיוון רחוב האיריס ושם נכנסנו לאחד המקלטים, נוכחנו לראות כי ההזנחה שם גדולה.

פנינו לדובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’, שהעביר את התלונות לגורמים הרלוונטים, וכשנקבל את תגובתם נפרסם.

אנו מודים לאהרן בורי על הסיור, נתקלתם במפגע בטיחותי, דווחו לנו.

השאר תגובה

כתבות אחרונות