דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’ מחפש עוזר

חודש וקצת לאחר שהסתיים חוזהו של יועץ התקשורת של ראש העיר לענייני חרדים רפי פרלשטיין, פרסם דובר העירייה מכרז פנימי שבו יוכלו לגשת רק עובדי העירייה – רפי פרלשטיין אינו נחשב עובד עירייה ועל כן אינו יכול לגשת למכרז, לתפקיד הזה ישנם עוד זאבים רעבים המוכנים ליטול את התפקיד הזה ללא שום תנאים מוקדמים, ואף עבור סכום זעום, אלא שהמכרז הזה לעת עתה סגור לקהל הרחב, ויפתח בעוד מספר ימים.

אחד מדרישות התפקיד הוא עבודה מול התקשורת החרדית, וכאן אנו רואים כמה חשוב לראש העיר עניין התקשורת החרדית.

הדגש על “התקשורת החרדית” מעט תמוה מאחר ולדובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’ יש קשרים טובים וענפים עם כל גופי התקשורת כולל החרדים – עוד מזמן שהיה דובר ש”ס בתקופת אלי ישי.
ככל הנראה שוב תהיה חלוקת תפקידים בין רועי לבין עוזרו כפי שהיה בתקופה בה כיהן רפי פרלשטיין.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך ראויה למערך דוברות רחב.

במכרז הנוכחי כמו בשאר מכרזי העירייה ישנם תנאים לקבלת התפקיד הנחשק הזה, אחד התנאים הוא תואר ראשון או סמיכה לרבנות (וכי אתם יכולים להעלות על דעתכם שעוזר הדובר יוכל למלא את תפקידו כמו שצריך מבלי שיהיה בקיא ישר והפוך ביורה דעה?)

על כל פנים אין שום ספק שדובר העירייה יצטרך עזרה, ואפילו עזרה גדולה בתקופה העמוסה הזאת, ישנם עוד הרבה דברים חשובים שאותו עוזר יצטרך לבצע, ועוד כהנה וכהנה כשרונות שלא הוזכרו במיכרז כלל. מקווים שסוף סוף ראש העיר ד”ר עליזה בלוך תקבל את מערך הדוברות היאה לה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות