ראש העיר עליזה בלוך ערכה כינוס עם חברי הפרלמנט

ראש העיר ד”ר עליזה בלוך כינסה היום את מקורביה בביתו של הפעיל החברתי חיים חדד. במהלך הכינוס ציינה ראש העיר כי היא אינה מעוניינת בקואליציה מקיר לקיר, והסיעה הראשונה שתמצמץ היא תקח אותה לחיקה. לבינתיים היא מסתדרת מצויין בלעדיהם, אך היא מעדיפה את דרך השלום מדרך המלחמה והחתחתים.

במהלך השיחה ראש העיר לא הסתירה את העדפתה שהסיעות שירכיבו את הקואליציה הבאה תהיינה מהסיעות הציוניות.

ואז בחצי פה היא אמרה שאם לא תיוותר לה הברירה היא תפטר גם את סגנית ראש העיר רינה הולנדר. חברי הפרלמנט שנכחו בפגישה העירו הערות לא נעימות אודות סגרה”ע הולנדר.

אחד מחברי הפרלמנט הטיח ביקורת קשה כלפי מערך דוברי ויועצי ראש העיר, לאור הערתו היא החליטה לקיים 3 פעמים בשבוע פגישות בתוך השכונות ישירות עם התושבים, בנוסף לשדרוג את ה’דלת הפתוחה’ המתקיימת פעם בשבוע.

מסגן ראש העיר משה שטרית נמסר: זו שייעצנו לה לא לעשות קואליציה מקיר לקיר הגיעה למסקנה שמדובר בשגיאה אחרי הכל, ומהסיבות הלא נכונות. ראש העיר למעשה אומרת שלא מפריע לה שהעירייה משותקת ושהתושבים סובלים כי היא מחכה שמישהו ימצמץ.

כך היא חושבת על חברי המליאה. אך חברי מועצה הם לא אנשים שעומדים למכירה. הם אנשים בעלי תפיסה המייצגים ציבור רחב.

מה שאנחנו דורשים זה ניהול תקין ואחראי, עבודה יעילה וטובה, ושקיפות כלפי כל החברים. מצער שכך ראש העיר בוחרת לזלזל בחברי המועצה ובעשרות אלפי תושבי העיר. מצער אך לא מפתיע.

השאר תגובה

כתבות אחרונות

צביון העיר בית שמש

כיצד תקרא ותשווק השכונה החדשה הסמוכה לרמת אברהם? רמתיים, או רמת אברהם? | גדולי רבני