מוצ"ש י"ב כסליו תשפ"א 28-11-2020

קטי שטרית ערכה ביקור בארגון עזרת אחים

חברת הכנסת קטי שטרית הגיעה הבקר לביקור באחת המועדוניות לילדים בעלי צרכים מיוחדים של ארגון עזרת אחים בראשותו של הרב אברהם קאפ.

ארגון עזרת אחים הוא אימפריית חסד בבית שמש, הוא מסייע לתושבי בית שמש במגוון דברים החל מחלוקת מזון לשבתות וחגים וכלה בהשאלת ציוד רפואי והסעות לבתי חולים. אחד מדגלי החסד של הארגון הוא הפעלת מועדוניות לילדים בעלי צרכים מיוחדים בבית שמש בכל ימות השנה, כולל בחגים כגון פורים, סוכות, וגם בתשעה באב.

אחת המועדוניות של הארגון שוכנת ברחוב נחל אוריה בבית שמש, ושבוע לאחר ביקור שר הרווחה איציק שמולי בארגון עזרת אחים ערכה גם חברת הכנסת קטי שטרית ביקור במועדונית על מנת להתרשם מקרוב אודות פעילות המועדוניות, ובכך לראות כיצד אפשר לסייע להם.

הח"כית קטי שטרית עברה בין החדרים ושוחחה עם הילדים, היא שמעה אותם מנגנים, יצאה לחצר לראות את מתקני המשחקים, משם עברה למטבח וראתה מה הם אוכלים.

שטרית התרשמה לטובה מהטיפול המסור שמעניקות המדריכות לילדים, מהמזון המשובח שמתאים הארגון עבור כל ילד וילד. כמו כן היא התרשמה ממגוון הפעילויות העשיר שמעניק הארגון לאותם הילדים.

מה שחסר לארגון בעצם הם שני דברים: תקציב ומבנה. תקציב, משום שפעילותו של הארגון נתמכת בתקציב שרובו מגיע מתרומות, ומבנה אחד שבו ארגון עזרת אחים מרכז את כל פעילותו הוא נחוץ ביותר, במקום לחלוש על מספר מבנים ברחבי בית שמש.

בבניין המיוחל יהיו משרדי הארגון, איחסון השאלת הציוד הרפואי, המועדוניות והמטבחים של חלוקת המזון. קטי שטרית הבטיחה שהיא תפעל ככל יכולתה למען הארגון החשוב עזרת אחים בבית שמש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

כתבות אחרונות

רכב הצילום אפל מפות

אפל מפות הגיע לבית שמש

תאגיד האלקטרוניקה העולמי אפל יצא בקרוב עם מפות חדשות ומדוייקות, היום רכב הצילום הסתובב בעיר

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)