קובי עמר נבחר לתפקיד ראש אגף החינוך בבית שמש

קובי עמר נבחר ע”י ועדת המכרזים למנהל אגף החינוך בבית שמש

קובי עמר (57) יליד בית שמש, דתי לאומי תושב ירושלים, נשוי ואב לארבעה. בעל דמות מוערכת בעולם החינוך. בוגר ישיבת הר עציון ישיבת ניר קריית ארבע, מכון מנדל למנהיגות חינוכית ועוד.  

בעברו היה מנהל בית הספר אמי”ת בבית שמש, מנהל אולפנה בעופרה, ולאחרונה היה מפקח של למעלה מ-40 בתי ספר על יסודי ממלכתי דתי, במחוז ירושלים.

בחירת מנהל אגף החינוך התקבלה פה אחד בישיבת זום שנערכה היום. זוהי פגישת המשך לפגישה הארוכה בת 7 שעות שנערכה בשבוע שעבר, ששם כאמור לא נבחר איש. אם כן היום חברי הוועדה המשיכו היום את הישיבה הקודמת כשההכרעה היא בחירת מנהל אגף החינוך מבין  3-4 מועמדים, ישיבת הזום ארכה כשעתיים כשבשלב הסופי נותרו רק שני מועמדים, לבסוף נפל הפור על מר קובי עמר. 

עמר לא יכנס מיד לתפקידו החדש, אך הוא יחל תהליך חפיפה החל מהימים הקרובים.

להלן הודעת דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’:

נבחר ראש מנהל חינוך חדש לעיריית בית שמש.

בתום הליך מכרזי אליו נגשו 65 מועמדים בחרה ועדת המכרזים בראשות ראש עריית בית שמש ד”ר עליזה בלוך בקובי עמר לתפקיד ראש מנהל חינוך בעיריית בית שמש.

קובי עמר בעל תואר שני ובוגר מכון מנדל למנהיגות. מכהן כמפקח על בתי הספר העל יסודיים (חמ”ד) משרד החינוך מחוז ירושלים ומפקח מתכלל של העיר בית שמש ושל העיר אפרתה. עוד ניהל קובי את קריית חינוך אמי”ת ע”ש “פירסט” בית שמש ואת התיכון הניסויי אולפנת עופרה.

להלן תגובות:

ראש עיריית בית שמש ד”ר עליזה בלוך: “אני שמחה על בחירת בין בית שמש שמשפחתו גרה בבית שמש. החינוך בעיר בית שמש הוא שליחות אסטרטגית. מונחות בפנינו קשת של משימות ואתגרים ואין לי ספק כי קובי הוא השחקן הנשמה המתאים לשליחות זו. קובי מביא עמו ניסיון ניהולי וחינוכי עצום. מכיר היטב את העיר וחדור תחושת השליחות הרצויה להצלחת מנהל החינוך בעיריה החינוך בעיר”

סגן ראש העיריה וממונה חינוך הרב ישעיהו ארנרייך:” אני סמוך ובטוח כי קובי עמר יוביל ב”ה את מנהל החינוך ואת החינוך בעיר בחרדת קודש. קובי הוא האיש המתאים להוביל את תהליכי השינוי בתחום החינוך בעיר.”

קובי עמר: “אני שמח ונרגש להצטרף למסע החינוכי בעיר בית שמש אותו מובילה ראש העיר ד”ר עליזה בלוך. התרמיל המקצועי והאישי שלי רתום כולו להצלחת השליחות שנטלתי על עצמי”

כתבות אחרונות