קובי עמר מסיים את תפקידו בעיריית בית שמש

ראש אגף החינוך בבית שמש מר קובי עמר הגיש היום את התפטרותו לראש העיר ד"ר עליזה בלוך לאחר שמשרד החינוך לא אישר לו חל"ת. מחר ידעו האם שרי דרור שנבחרה ככשיר 2 פנויה ותחליף את עמר, או העירייה תצא במכרז חדש.

בדיוק לפני 6 חודשים קובי עמר נבחר לתפקיד ראש אגף החינוך בבית שמש, אלא שדבר מינויו מעולם לא נכנס לתוקף, ועניינו היה תלוי ועומד בבית הדין לעבודה, וזאת משום שמשרד החינוך לא שיחרר אותו מתפקידו הקודם כמפקח על כ-40 בתי ספר על יסודי.

אם עמר היה ממשיך את תפקידו בעיריית בית שמש הוא היה מפסיד את זכויותיו במשרד החינוך, לכן הוא מעולם לא חתם על מסמכים רשמיים כראש אגף החינוך אלא מנהל המחלקה לחינוך על יסודי בעיריית בית שמש הרן זיו היה חותם במקומו.

בשל כך הוא הגיש היום את התפטרותו לראש העיר ד"ר עליזה בלוך. עמר הוא ראש מנהל חינוך השלישי שמגיש את התפטרותו בקדנציה הנוכחית של ד"ר בלוך, אחרי מעוז ביגון ויוחנן קירשנבוים.

קובי עמר
ראש מנהל חינוך היוצא קובי עמר

לאחרונה כיכב עמר בסירטון של חידון התנ"ך אותו הפיק משרד החינוך בבית שמש, והתנהג כראש אגף החינוך לכל דבר ועניין אך כאשר משרד החינוך בירושלים לא הסכים לוותר עליו ולהוציאו לחל"ת (חופשה ללא תשלום) הוא החליט להתפטר מתפקידו.

בשונה ממכרזים קודמים ועדת המכרזים לפני חצי שנה פעלה בחוכמה ובחרה שני מועמדים, זאת אומרת שאם המועמדת השניה שנבחרה שרי דרור תהיה פנויה  היא תהיה ראש אגף החינוך והעירייה לא תצטרך לצאת במכרז חדש, אך זאת ידעו רק מחר לאחר שהגורמים הרשמיים בעיריית בית שמש ישוחחו עמה.

איתמר בר טוב, קובי עמר, הרן זיו
קובי עמר עם הרן זיו שחתם במקומו, ואיתמר בר טוב שקיבל ממנו את מכתב ההתפטרות

הודעת דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ':

קובי עמר הודיע הערב לראש העיר ד"ר עליזה בלוך, לסגן רה"ע וממונה החינוך הרב ישעייהו ארנרייך, ומנכ״ל העירייה איתמר בר טוב כי לאור התקופה הארוכה בה נמשך הליך האישורים במשרד החינוך,  שתמך וקידם את המינוי, חזר בו המשרד וביקש לבחון שוב את סוגיית הצינון.

לאור האמור עמר הודה על האמון והבחירה אולם לצערו בנסיבות העניין אינו רואה טעם להותיר את העירייה בעמדת המתנה והוא מבקש להסיר את מועמדותו ולאפשר מינוי מהיר ככל האפשר, של ראש מינהל חינוך.

ראש העירייה וסגן רה"ע וממונה חינוך הודו מעומק הלב לעמר, העריכו את מסירותו העמוקה ובצער מקבלים את הודעתו ואיחלו לו הצלחה בהמשך שליחותו בשדה החינוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

כתבות אחרונות

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)