פתאום קם אדם וקרא לעצמו סיעה

באחת הקבוצות בווצאפ התפרסמה ידיעה כביכול בשם סיעת ש”ס בבית שמש, נגד חבר מועצת העיר הרב ישעיה וייסמן שלא רואה בעין טובה את כניסת מוסדות ש”ס למבנים על חשבון חסידות בעלז. שאלנו בכיר בסיעה האם הוא מכיר הודעה כזו, והוא ענה שלא. משכך זוהי הודעה מפוברקת שלא נכתבה על דעת הסיעה, ובטח לא בשם הסיעה.

מאחר ואני מכיר את מנהל קבוצת הווצאפ אני יודע שהוא לא יפברק ידיעה כזו על דעת עצמו, אם כן מיהו אותו ילד שחצן שמעז לכתוב משהו בשם הסיעה כולה?

זה שמדבר בשם כולם תיכף ידבר רק לעצמו

המשכנו בבירורים ושאלנו חבר מועצה נוסף שלא ידע לומר לנו מי עומד מאחרי ההודעה הזו, והשלישי כלל לא ענה, ואז שיערנו שהודעה זו באה מהחלונות הגבוהים, וכשאומרים חלונות גבוהים אין יותר גבוה מאריה דרעי.

ביררנו עם עוזריו ומסתברר (הלחם של מסתבר ומתברר) כי אנו לא היחידים שלא יודעים לומר לכם מי עומד מאחרי הידיעה הזו. בסופו של דבר הכל מתנקז לאיש אחד הלא הוא הדובר של סיעת ש”ס אשר מדינה שאמר לנו שהודעה זו יצאה רק מהמקומית מאחר והוא אמון על הוצאת ידיעות מש”ס הארצית.

אז שבנו לנקודת ההתחלה: מנהל הקבוצה נאמן עלי שלא יכתוב דברים על דעת עצמו. חבר מועצה אחד אמר שהוא בכלל לא מכיר את הידיעה. חבר מועצה שני אמר שהוא מכיר (כנראה מקבוצת הווצאפ) אך הוא לא אמר שהוא עומד מאחרי הידיעה. חבר מועצה שלישי בכלל לא ענה? כנראה מי שמספיק שחצן לא לענות הוא מספיק שחצן כדי לכתוב משהו בשם כולם, אך איננו כלל בטוחים בכך.

אני לא יודע מי כתב את הידיעה בשם “הסיעה”, אך בדבר אני בטוח, שלא ירחק היום ואותו אחד ימצא את עצמו מדבר רק לעצמו…

מחבר מועצת העיר בית שמש הרב ישעיה ויסמן נמסר: ״יהדות התורה בעיר ואני בתוכם איננו חלילה נגד מוסדות הציבור הספרדי וסיעת ש״ס – תמיד עבדנו עם חבריה כתף אל כתף, בשיתוף פעולה מלא״.

באופן אישי, ההיפך הוא הנכון וכפי שהדגשתם את הקירבה של חסידות בעלזא המעטירה לעדות המזרח ולמפלגת ש״ס״.

אך שאלתי מופנית לראש העיר גב׳ בלוך, על האפליה מול המוסדות השונים כאשר חלקם מתקבלים בתופים ובמחולות וחלקם מגורשים על ידי מאבטחים, כאשר הם נמצאים באותו מצב ללא הקצאה למבני לימוד״

כולנו יודעים ורוצים לדאוג לכל ילדי העיר ללא קשר למפלגה או לעדה אליה הם משתייכים ואנו קוראים לראש העיר להפסיק לעשות הפרד ומשול ולדאוג באופן מידי לילדי הציבור החרדי למקומות ראויים ללימודים״.

ההודעה המזוייפת שנרשמה משם סיעת ש"ס

השאר תגובה

כתבות אחרונות