פרשת הנערה מבית שמש הגיעה לסיומה

הגיעה לסיומה הפרשה שחשף העיתונאי יוסי אלי. וכבר בראשית דברינו נאמר כי לפרשה הזאת יש שני צדדים, העיתונאי יוסי אלי הביא צד אחד של הסיפור הנסמך על עדויות שלחלקם נחשפנו, וגם אנו הבאנו רק צד אחד של הסיפור וגם ציינו זאת בכתבה, את הצד השני לא הבאנו מאחר וההורים או מי מטעמם לא שיתפו איתנו כל פעולה, ולכן לא ידענו מהי גירסת הצד השני.

גם היום לא תשמעו את הצד השני, הדברים שכן תשמעו הם של דוברות המשטרה, ודברים נוספים שאמר לנו אחד מבכירי המשטרה.

תזכורת קצרה, אמש העלנו כתבה ובה נאמר שלסיפור הזה יש 5 פרקים, את הפרק הראשון חשפנו ובו גוללנו את הסיפור מצידה של הנערה, גם נגענו קצת בפרק 3  ובו סיפרנו על הבריחה היום ניגע בפרקים 2 ו-4, הפרק החמישי לא רלוונטי ואותו תחליף הודעת המשטרה.

פרק 2 – עדות הנערה במשטרת בית שמש

הנערה מסרה עדות במשטרת בית שמש ובה היא הכחישה מכל וכל, כל אלימות מצידם של ההורים.

פרק 4 – עדות הנערה במשטרת ערד

הנערה מסרה עדות במשטרת ערד ושם היא גוללה את הסיפור שסיפרנו בפרק 1, יום לאחר שהגיעה לערד, כאשר לצידה יושבת האשה שאצלה היא מתגוררת, שם סיפרה הנערה כי במשטרת בית שמש היא לא מסרה עדות אמת מאחר וחששה להפליל את הוריה.

פרק 5 – חקירת ההורים ומסקנת המשטרה

בעקבות תלונת הנערה במשטרת ערד זומנו ההורים למשטרת בית שמש לחקירה ובה הם הכחישו מכל וכל כל אלימות מצידם כלפי ביתם.

מדוברות המשטרה נמסר: הנערה מסרה עדות במשטרת בית שמש והכחישה שהופעלה נגדה כל אלימות, במשטרת ערד היא מסרה עדות אחרת וסיפרה שהופעלה כנגדה אלימות, לאור עדות הנערה במשטרת ערד זומנו הוריה לחקירה במשטרת בית שמש ושם הם הכחישו שנהגו כלפי ביתם באלימות.

לאחר ששמענו את שני הצדדים הגענו למסקנה כי לא הופעלה אלימות כלפי הנערה. עד כאן דברי דוברות המשטרה.

שאלנו גורם בכיר במשטרה, לאור מסקנת המשטרה מה צריך לקרות, והוא ענה לנו בצורה ברורה, כי מאחר והנערה קטינה מקומה בביתה שבבית שמש, ומי שמחזיקה בה נוהגת שלא כחוק מאחר ואסור להחזיק בקטינה ללא רשות הוריה.

אם היינו מגיעים למסקנה שהילדה חוותה אלימות מצד הוריה המקרה היה שונה, אך לעת עתה לא כך הם פני הדברים. עוד הוסיף אותו גורם ואמר כי ההורים יכולים בצדק להגיש תלונה כנגד זו שמחזיקה בביתם.

לשאלתינו האם הוגשה תלונה כזאת במשטרה נענינו בשלילה.

אם כן מבחינת המשטרה הפרשה הכל כך מצערת הזאת הגיעה לסיומה. שאלנו מקורבים להורים מדוע הם נמנעו מלשוחח איתנו והם ענו ההורים הם אציליים ולא בנויים למלחמות כלל, ובנוסף הם דאגו לשמה של הילדה.

כעת נמתין לראות האם היא אכן תשוב לביתה או שתתפתח כאן פרשה חדשה.

לאורך כל סדרת הכתבות לא נקטנו עמדה כלשהי אלא הבאנו את הדברים כהווייתם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

תגובה אחת

  1. אם אכן לא הופעלה אלימות כלפי הנערה מדוע היא שלחה מכתבים וברחה מביתה. מדוע העידה במשטרת ערד שכן חוותה אלימות? משהו לא מסתדר בסיפור הזה

השאר תגובה

כתבות אחרונות

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)