ראש העיר ד"ר עליזה בלוך נושאת דברים לקצינות וחיילות פיקוד העורף
ראש העיר ד"ר עליזה בלוך נושאת דברים לקצינות וחיילות פיקוד העורף

הבקר הגיעו קצינות וחיילות מפיקוד העורף לרחבת בניין העירייה, על מנת להיערך לפריסה במספר מוקדים בעיר, כגון: נעימי, ביג, המרכז המסחרי ברמה א' ומרכזים מסחריים נוספים.

במרכזים יחולקו דפי הסברה לתושבים, אך לא יהיו עמדות הסברה, והם לא יסתובבו בבתים.

לאחר מכן הגיעו חיילים חרדים מפיקוד העורף, שגם הם יטלו חלק בהסברת הנחיות משרד הבריאות לתושבים, ותודרכו ע"י יועץ התקשורת של ראש העיר רפי פרלשטיין.

להלן דברי ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: אתם עוד מעט יוצאות למשימה הסברתית שהיא משימת קודש, והאתגר שלכם היום הוא הרבה יותר גדול, מכיוון שהציבור מבולבל ואומר: אם המשק עובד ומותר לערוך קניות, מדוע אסור לערוך חתונות, או ללכת לבית כנסת? בנוסף הציבור התעייף, והסוף אינו נראה באופק.

ישנם כאלו שאינם נשמעים להנחיות מכיוון שהנושא עדיין לא חדר לתודעה, ובעת הזו מוטלת על כתפיכם משימה מאד חשובה, כיצד והאם הציבור ישמע להנחיות.

תתכוננו לכך שהמשימה העומדת בפניכם אינה קלה, חלק מהאנשים יזרקו את הפליירים ותהיה לכם הרגשה לא נעימה, אבל אל תפחדו לדבר עם אנשים, הסיבה הראשונה היא משום שיש כאן אנשים מדהימים, וסיבה נוספת שאתם תצליחו באמת לשכנע אותם ששמירת ההנחיות היא בעלת חשיבות מהמעלה הראשונה.

בחרתם תפקיד קשה, ואני רוצה לומר לכם תודה. ודבר אחרון, מאד חם בחוץ תקפידו לשתות מים.

כתבות דומות

שמות הרחובות בנוה שמיר יהיו ציוניים

היום התכנסו 12 חברי ועדת השמות בראשותו של חבר מועצת העיר אלי פרץ, בינהם מ"מ וסגרה"ע משה שטרית, חבר מועצת העיר הרב יוסי גולדהירש (דגל

סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם,