פגע וברח

צילום דוברות המשטרה

היום התרחשה בשדרות בן זאב תאונת דרכים שבמהלכם נפצע רוכב אופניים באורח בינוני.
משטרת בית שמש חקרה את האירוע, ומהחקירה עלה כי על פי החשד נהג הרכב הפרטי נהג בפראות, פגע בכלי רכב חונים וברוכב אופניים חשמליים, ונמלט מהמקום.
כתוצאה מהפגיעה, נפצע רוכב האופניים החשמליים באורח בינוני.

במסגרת בפעילות של שוטרי מג״ב מתחנת מטה יהודה ושוטרי תחנת בית שמש של מחוז ירושלים, אותר הנהג הפוגע.
מדובר בתושב ישוב תירוש בשנות ה-20 לחייו, הוא נעצר על ידי השוטרים ונלקח להמשך חקירת במשטרת מחוז ירושלים.

האופנים של הנפגע עם גלגל מרוסק, רק לחשוב מה קרה לנפגע

מצוותי ההצלה נמסר:

איחוד הצלה: צוותי הרפואה של איחוד הצלה מגזרת בית שמש העניקו סיוע בזירת תאונה עם מעורבות רוכב אופניים ורכב שהתהפך ברחוב בן זאב בבית שמש, רוכב האופניים (כבן 50) נפצע באורח בינוני עד קשה, בנוסף נוסעי הרכב (כבני 25) נפצעו באורח קל.
חובש רפואת חירום של איחוד הצלה מגזרת בית שמש יחיאל רוזנברג שגר בסמוך והגיע במהירות למקום: כשהגעתי למקום מצאתי רוכב אופניים כשהוא פצוע במצב בינוני-קשה כשבנוסף היו עוד שני פצועים באורח קל שיצאו מהרכב שהתהפך.
יחד עם חובשים נוספים הענקנו לפצועים סיוע ראשוני בשטח כשלאחר מכן הרוכב אופניים פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים.

 

צוות הצלה: מתנדבי ‘צוות הצלה’ שמעון ליברמן וירמי קלפהולץ מוסיפים: “כשהגענו למקום מצאנו רוכב אופניים, גבר כבן 50, עם חבלות בראש ובחזה, לאחר שנפגע מרכב פרטי שאיבד שליטה והתהפך.
יחד עם פראמדיקים וחובשים נוספים של מד”א וצוות הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, כמו כן, הענקנו במקום סיוע רפואי ראשוני לנוסעי הרכב אשר נפגעו באורח קל ולא נזקקו לפינוי”.

ניידת טיפול נמרץ של מד”א פינתה את רוכב האופניים במצב בינוני עם חבלות בראש וחזה לחדר הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

השאר תגובה

כתבות אחרונות