עשרות כתובות צניעות רוססו היום ברמה ג’2

עשרות כתובות צניעות וציורים של דגלי פלסטין רוססו היום ברחוב הנביא עובדיה ובגן המשחקים החדש בשכונת רמה ג’2.

הבקר התעוררה שכונת רמה ג’2 לונדליזם חמור מסוגו שכמוהו לא נראה בבית שמש. בין לילה אחד רוססו עשרות כתובות צניעות כדוגמת: ‘פריצות החוצה’ ‘המעבר בלבוש צנוע בלבד’ ועוד. בנוסף רוססו כתובות כנגד הציונים ובהם נאמר: ‘הכניסה לציונים אסורה’, ‘ציונים עמלקים’, ‘ציונים כופרים’. כמו כן רוססו בשכונה דגלי פלסטין.

עדיין לא ידוע למשטרה מיהו אותו חוליגן שביצע את המעשה הזדוני הזה, אך ככל הנראה בקרוב היא תשים עליו את ידה, שכן היא נחושה למגר את התופעה המכוערת הזו.

הילה מועלם

באופן דומה בשבוע שעבר רוססו ברחבי רמת בית שמש ב’ דגלי פלסטין וכתובות נגד היזמים בשכונת רמת אברהם שאותם הם מכנים שכניקים, אם כן ישנם קווי דימיון בין שני המקרים.

המקרה שארע הלילה חמור לא רק בגלל שהוא בוצע  בכמות גדולה בלילה אחד, אלא מפני שהוא בוצע במקום הכי יפה בשכונה, הוא בוצע בגינת משחקים חדשה וגם בסוללת המדרגות המפוארת והחדשה שמוליכה ללב השכונה, בנוסף רוססו הקירות שברחוב עובדיה הנביא וגם מספר ספסלים ברחוב, למורת רוחם של תושבי השכונה.

בנוסף הם השתלטו על קראוון בשכונה שהעמידו אותו על צלע ההר, וגם עליו כתבו כתובות צניעות.

שוחחנו עם תושב השכונה ופעיל חברתי נתן רובינשטיין שסיפר לנו על השכונה החדשה שהוקמה לה לפני כשנתיים, השכונה מגוונת, גרים בה עדות מגוונת כדוגמת: חסידים ספרדים וליטאים, בשכונה הזו גרים אברכים וגם אנשים שעמלים לפרנסתם.

התעוררתי הבקר למראות קשים מספר לנו רובינשטיין, הכתובות הללו פוגעות בכבוד האדם, אני משוכנע כי החוליגן שביצע את המעשה הנלוז הזה הגיע מחוץ לשכונה. למותר לציין שרבני השכונה מתנגדים למעשה הונדליזם הזה.

אנחנו מרגישים שזנחו את השכונה שלנו, אם זה שאין לנו לא מקוה ולא טיפת חלב, אין כאן מצלמות אבטחה וגם לא סיורים של המשטרה בלילות. אנו מקווים שהמשטרה תתפוס במהרה את האחראים למעשה הזה.

עיריית בית שמש הודיעה שבימים הקרובים היא תגיע למחוק את הגרפיטי.

כתבות אחרונות