עיריית בית שמש שוב מסירה את כתובות הצניעות

שוב עיריית בית שמש מסירה את הגרפיטי ושוב היום בלילה ירססו הקיצוניים את הקירות, אלי ארזי הגיע היום ביחד עם צוות מנהל תפעול להסיר את הגרפיטי מהמקום הכי הכי קיצוני בבית שמש – כיכר לויטס הסמוך לכיכר המריבה – אל צוות העירייה התלוו קצין ושוטר, רפ”ק רפי איטה ורס”ב אורן אליהו, ושניהם לבד השתלטו על כל האירוע.

בשונה מהפעם הקודמת עיריית בית שמש לא השתמשה מריחת חומר כימי המסיר בקלות את הכתובות אלא השתמשה בחול שהוא נמכר בעלות הרבה יותר נמוכה. על מנת לסבר את האוזן נאמר שעלותו של ג’ריקן חומר כימי הוא 3000 שקלים.

בהתחלה הגיעו שלשה קיצוניים שהחלו לצעוק, לאחר מכן התקבצו כ-15 אנשים, הם החלו לצעוק, לגדף ולהתנכל אלינו בחושבם שאנו שוטרים סמויים. אכן היו שם שוטרים סמויים שחלקם אף התחפשו לחרדים, אבל אנו באנו רק על מנת לתעד ולסקר.

לאחר מכן הם החלו להפעיל אלימות, הם הפכו את דלי החול, והחלו לקחת או לנסות לקחת ציוד מרכב העירייה, החלו לקלל את הפקח אלי ארזי, שהגיש נגדם תלונה למשטרה.

הסיפור נגמר במחיקת הגרפיטי, תגבורת של שוטרים ושני עצורים, אך למשחק הזה לא יהיה סוף עד שמישהו יקח את העניינים ברצינות, יבצע מארבים ומעצרים ממושכים, בנוסף על המרססים יש להטיל קנסות כבדים ולא משנה את הם בגירים קטינים או טיפשים, רק כך יהיה ניתן למגר את התופעה הזו.

רחוב נהר הירדן הוא רחוב ראשי שעוברים דרכו אלפי מכוניות ביום, זהו רחוב מעבר מרמת בית שמש א’ ג’ וד’ לשכונות הותיקות, הנהגים ותושבי המקום לא צריכים לסבול ממראה מוזנח ומכוער, הקומץ הקטן הזה עליו להיענש ללא פחד ומורא, זהו קומץ קיצוני שהגיע לבית שמש, ולא מעניין אותם לא ביטול תורה ולא דרך ארץ, הם באו לכאן לעשות בלאגן.

ושוב נציין שרוב תושבי רמת בית שמש ב’, הם אנשים שפויים הסובלים מהאנשים הקיצוניים הללו, וזועקים לעזרה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות