עזרת אחים מחלק סעודות למאות משפחות עבור חג הסוכות

ארגון עזרת אחים בבית שמש בראשותו של הרב אברהם קאפ מחלק סעודות למאות משפחות בבית שמש, המנות נארזות על ידי מתנדבים, ומשם משנעים אותם למשפחות דרך מתנדבים נוספים שנרתמים למצוה.

ערב חג סוכות, ההוא עסוק בקניית ארבעת המינים, וחבירו עסוק בסכך, ההיא עסוקה בקישוטים לסוכה, וחברתה בבישולים, אך בארגון עזרת אחים בראשותו של הרב אברהם קאפ דואגים לחלק מנות לתושבי בית שמש למשפחות חולי קורונה. הגענו לשכונת נחלה ומנוחה לסקר את הכנת המשלוחים ומצאנו את הרב קאפ עם מתנדביו שאורזים את המנות, מידי פעם הרב קאפ מעיר להם ומבקש, פה תוסיפו עוד מנה ושם תוסיפו עוגה.

את המנות מבשלים המתנדבים מכספי תרומות וחלק קטן מהסעודות בושלו על ידי משפחות שהתנדבו.

היום המשפחות קיבלו בונוס – חוברת קומיקס – והרב קאפ מוודא שאכן בכל משלוח צורפו שתי חוברות קומיקס.

המתנדבים אורזים את המנות לתוך קופסאות, ואת הקופסאות לתוך שקית של עזרת אחים, ומשנעים אותם דרך המתנדבים המגיעים עם מכוניותיהם. מבין המשנעים מצאנו את הרב נתנאל ספרין מנהל סופרבוס בבית שמש.

הרב אברהם קאפ מסייע למתנדבים

החלוקה מתחלקת שווה בשווה בכל השכונות בבית שמש, החל מהעיר הותיקה וכלה ברמה ג’. הרב קאפ אומר לנו, אצלי אין הבדל בין דתי לחילוני, אני עוזר לכל תושב ותושב בבית שמש שזקוק לעזרתנו, לצערי הרב, הביקוש גדול מההיצע ולכן אנו זקוקים לתרומות נוספות. מאד קשה לי לומר למשפחה שנזקקת: “אני לא יכול לספק עבורכם מנות לחג”.

כתבות אחרונות