סיכום מחצית כהונת בלוך – פתיחה

לפני שנתיים וחצי נבחרה בעיר בית שמש ראש עיר שהפציעה מתחום החינוך.

היא נישאה על גלי האהבה והפכה בין ליל לפופולרית. לתושביה החילונים והמסורתיים של בית שמש היא הבטיחה שינוי, ולאוזני החרדים היא לחשה דברים חדשים – דברים מפתיעים – שנעמו לאוזנם, ובכך היא נבחרה לראש העיר של בית שמש עיר שהיא ברובה חרדית.

מה היא לחשה באוזנם, ומה היא הבטיחה?

כפי שאמרנו ד”ר בלוך באה מתחום החינוך, ההגעה משם נתנה אמינות לדבריה, בשונה לו צמחה מהפוליטיקה. האם ממרום כיסאה אמינותה נפגמה, או קיבלה משנה תוקף? האם היא עמדה בהבטחותיה או שמא הבינה שיש דברים אשר חזקים הרבה יותר ממנה, חזקים אולי כמו הדמיון.

בחנו מספר יוזמות ואירועים שקרו בשנתיים וחצי האחרונות, וכיצד הם נראים היום בתור חוכמה שבדיעבד.

שוחחנו עם לא מעט פוליטיקאים מהעבר ומההווה, עם פעילים שליוו אותה במסע הבחירות ואף עם תושבים, שאלנו אותם האם אתם מרוצים מבחירתה של ד”ר בלוך לתפקיד, האם לדעתכם היא קיימה את הבטחותיה לבוחר? היו כאלו שהעדיפו לדבר למצלמה, והיו כאלו שהסכימו לפתוח את הפה רק לאחר שהמצלמה כובתה, כך או כך זה הספיק עבורנו לבנות שלד של כתבה מקיפה ומעמיקה המסכמת את המחצית הראשונה של קדנציית בלוך.

בנוסף ניתחנו את כל האפשרויות בנוגע לסיכוייה לכהן כראש עיר לקדנצייה נוספת, בהתחשב הן בחצי הקדנציה הראשונה, והן בהתחרדות העיר כאשר בתקופה קצרה שבה היא מכהנת כראש עיר התווספו מספר שכונות חרדיות לעיר.

הכתבה עדיין בשלבים שונים תסריט/צילום/ועריכה, אנו בטוחים שהיא תהיה מעניינת!!!

השאר תגובה

כתבות אחרונות