סיור שפ”ע במתחם בתי הספר שברחוב האדמו”ר משטפנשט

כבכל יום רביעי גם הבקר נערך סיור שפ”ע ברחוב נחל ערוגות והאדמו”ר משטפנשט, השתתפו בו ראש העיר (בלוך), מנכ”ל העיר (ברטוב), ממונה שפ”ע (ברילנט), ראש מינהל תפעול (ג’מו), פקח החצי הדרומי של העיר (ארזי) מנהל מח’ גינון (איטח), מנהל מח’ אחזקה (אוחיון) ועוד.

הסיור נערך במתחם בתי הספר ברחוב האדמו”ר משטפנשט, אלפי תלמידים מגיעים לשם מידי יום, והכבודה ראתה מקרוב מדרכות שבורות/עקומות המסכנות את שלומם של הילדים. במקום אחד אף ראו שחסרות מעקות, ואף ליכלוך רב במדרגות המובילות לאחד מבתי הספר באזור. ליכלוך במקום שמסייר אגף שפ”ע? לא יכול להיות, ביררנו את העניין ומסתבר שניקיון המדרגות מוטל על בית הספר אבל ראש העיר ביקשה – שפ”ע מנקה. זוכרים שראש העיר אמרה “חישפו את הר הגוויל?”.

במהלך הסיור ראינו את הנהג דודו, זהו הנהג של מוסדות תורת אליהו מזה שני עשורים, הוא עצר את האטובוס שלו וקבל בפני ראש העיר על כך שברחוב האדמו”ר משטפנשט קיים נתיב אחד בלבד לכל כיוון, וכל הורה שעוצר את רכבו ולו לחצי דקה על מנת להוריד את ילדיו גורר עמו פקקים רבים, בייחוד שיש מאות כאלו הבאים בעת ובעונה אחת.

בנוסף לפקקים קיים מחסור רב בחניות, 15 החניות הקיימות בכל המתחם לא מספיקות אפילו ל10% מהמורים שהמלמדים במתחם, הורה שרוצה להחנות את רכבו על מנת להסדיר תשלומים או לשוחח עם המורה לא ימצא מקום חנייה, שלא לדבר על מקרים של אסיפות הורים וכדומה.

מה אם כן הפיתרון, בסוף הרחוב קיים מעגל תנועה ומשם ישנם מדרגות המובילות למתחם רב מימדים, באותו מתחם ניתן לבנות חנייה ל-200 כלי רכב? כך נפתור את הכיית החנייה וגם  נמנע את הפקקים הרבים שקיימים ברחוב האדמו”ר משטפנשט שהרי הכניסה לשם היא מנחל ערוגות וכלל לא צריכים להגיע לרחוב הצר – האדמו”ר משטפנשט. נקווה שבסיור שם למעלה חשבו על הפתרון הזה.

נסיים בכך שמהסיור שנערך היום באגף שפ”ע נעדר ראש האגף תמיר חופי שמחלים מהניתוח אותו עבר בהצלחה. חופי שוחרר אמש מבית החולים, ואמר למקורביו: “אני רוצה לחזור מהר לעבודה”. ככל הנראה הוא ישוב לעבודתו רק בעוד חודש או חודש וחצי.

אנו מאחלים לו מכאן רפואה שלימה, והחלמה מהירה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות