סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם, מי שסובל מעצם השהייה בקניון זה הזמן ללכת לשם!!! אז היינו שם וחזרנו עם תשובות.

קניון ביג פאשן, הכניסה הימנית סגורה

ראשית נציין שהקניון פתוח רק מצידו השמאלי למרות שממש בקצה הימני של הקניון נמצאת החנות מחסני חשמל דיגיטל הפתוחה מ-10:00 בבקר ועד 22:00 בלילה, מי שרוצה להגיע לחנות עליו להקיף את כל הקניון, (לא רציני!), החנות נקראת חיונית כי מה נעשה אם חס וחלילה הפלאפון שלנו יתקלקל? ישנו דוכן נוסף בכניסה השייך להוט מובייל, גם הוא פתוח.

הכניסה השמאלית פתוחה
הילה מועלם

גם הבנקים חיוניים ובקניון ישנם שני בנקים, בנק דיסקונט (הירוק ההוא בכניסה השמאלית) ובנק יהב (בקומה השניה). זיכרו שעל מנת להיכנס לבנק עליכם לקבוע תור מראש.

מה עוד חיוני? כמובן הסופר פארם, יש שיאמרו משום שמוכרים שם תרופות ויש שיאמרו משום שמוכרים שם צבע לשער (תתארו לכם שתוך חודש לא תשאר בארץ שום בלונדינית)…

המסעדות שבקומה הראשונה כמובן סגורות חוץ מ2-3 מסעדות המוכרות אוכל עם משלוחים עד הבית כגון רוזה, או ג’פן ג’פן.

המראה אכן עצוב, אבל כשמגיעים לדוכן של פרחי אברהמי זה נהיה כבר בלתי נסבל, לראות שם פרחים שעוד יומיים ינבלו וילכו לעולם שכולו טוב, אם זה לא חיוני אז מה זה חיוני??? אתם יודעים מה חיוני? תכשיטים, אז חנות תכשיטי בנדה אכן פתוחה אבל לא פתוחה לקהל, אלא להזמנות דרך האינטרנט/טלפון בלבד. שאר כל החנויות בביג סגורות.

נסענו משם לביג הישן ושם העסק שונה לגמרי, אייס קנה ובנה פתוח, מחסני חשמל פתוחים, וכמובן הסופרמרקט יינות ביתן.

אז הבאנו לכם מספר דוגמאות לחנויות פתוחות ומשם תקישו על השאר. אנו מאחלים לכולם סגר קל.

קניון בהסגר
“קניון רפאים”
החנויות סגורות, והקניון ריק מאדם

כתבות אחרונות