ניב רסקין: ד”ר עליזה בלוך הורידה את מפלס המתח בין חרדים לחילוניים בבית שמש

ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך עלתה הבקר לתוכנית “חדשות הבקר” של ניב רסקין בפינה ‘מראויין בהפתעה’, מי שניחש מי היא היה ניב רסקין.

ד”ר בלוך נשאלה מה קורה בבית שמש בימים אלו, ועל כך היא ענתה כי היא עסוקה בימים אלו בבניית אזורי תעשייה חדשים, ובניית תרבות. בנוסף ד”ר בלוך כמרוקאית (בן חמו) סיפרה כי היא מתרגשת מהעלייה של מרוקו למונדיאל, את המשחק היא ראתה בפאב העצלן. נדב אבוקסיס העיר כי מדובר בפאב שהוא הופיע בו.

רסקין ציין לשבח את העובדה כי עד שד”ר בלוך נבחרה בכל יום שני וחמישי התעורר מאבק בין דתיים לחילוניים, אבוקסיס ציין כי היא אשה מאד יקרה, הוא האזין לא מזמן בשקיקה להסכת שלה אצל נדב פרי שנמשך כשעה וחצי.

רסקין שאל אותה האם לאור הצלחתה בבית שמש מדגדג לה לעלות למגרש הארצי, לכנסת. אחת מחברות הפאנל אמרה לה, תגידי כן.

על כך ענתה ד”ר בלוך (ממה שהצלחנו להבין השידור היה מקוטע) העיר בית שמש היא הבבואה של מדינת ישראל, ואם בבית שמש יבינו שאף אחד לא הולך מכאן, וצריכים לדעת להסתדר האחד עם השני, גם במדינת ישראל זה יצליח.

במילים אחרות ד”ר בלוך רמזה, תנו לי לסיים את הקדנציה הזו בהצלחה, ואז אוכל לבא לארצי ולומר כשם שהצלחתי במודל של בית שמש, כך אצליח בפוליטיקה הארצית.

נדב אבוקסיס שאל אותה בתור ילידת קרית גת שנולדה להורים ילידי מרוקו, מה דעתה על ישראל הראשונה וישראל השניה. ד”ר בלוך השיבה באירוניה אני אשוב להיות מורה ואחזיר לך את השאלה, תענה עכשיו.

הראיון הסתיים מאחר ואיכות השידור לא היתה טובה.

נעים לשמוע שבתקשורת הארצית כבר לא מתייחסים לבית שמש כעיר קיצונית.

השאר תגובה

כתבות אחרונות