משה שטרית מביא תרבות לבית שמש

מ”מ וסגרה”ע מר משה שטרית ערך שבוע שכולו תרבות לכבוד אירועי חגיגות 70 שנה לבית שמש |משאית השמחה בליווי נגנים הסתובבה בכל העיר | טנדר שערך מופע לייזרים בכל העיר | מופע זיקוקים | מופע רחפנים מרהיב שיצרו צורות.

פסטיבל אגן הים התיכון

מיום ראשון ועד חמישי נערכו מופעים של אמנים, ומשאית עם מסך ענק שהסתובבה ברחבי העיר שידרה את המופע בשידור חי.

את הפסטיבל פתחה ראש העיר ד”ר עליזה בלוך שציינה את ההסכמים שנחתמו עם איחוד האמירויות ומרוקו, וברוח זאת השר לשיתוף פעולה אזורי אופיר אקוניס הביא לבית שמש מימון ממשרדו. אנחנו חוגגים את שנות ה-70 בסימן של אחדות ואהבה, אין כמו בית שמש, זו העיר שלנו ואנחנו אוהבים אותה חג שמח.

מ”מ וסגרה”ע משה שטרית אמר אנו פותחים השבוע את פסטיבל אגן התיכון, יהיו לנו זמרים מאיחוד האמירויות, ממרוקו, מתורכיה, מיוון, ומקרואטיה וממדינות נוספות, שיחגגו את חגיגות יום הולדת ה-70 לעירנו, אני רוצה להודות לשר אופיר אקוניס על תמיכתו בפסטיבל הזה. ליו”ר הליכוד שלום אדרי ולראש העיר עליזה בלוך.

זהו הפסטיבל השני שאנו חוגגים על מנת לשמח אתכם בתקופה המבולבלת, תקופת הקורונה. אני רוצה לאחל לנו שנוכל לחזור לשיגרה במהרה.

השר לשיתוף פעולה אזורי אופיר אקוניס איחל מזל טוב לתושבי בית שמש, והודה למשה שטרית שאירגן את הפסטיבל, הפסטיבל הזה הוא למענכם לכבוד חגיגות ה-70 לבית שמש, אני מאחל לכם הרבה אירועים משותפים,  

משה שטרית ליד משאית המשדרת את פסטיבל אגן הים התיכון
משה שטרית ליד משאית המשדרת את פסטיבל אגן הים התיכון

במופע שרו שירים במרוקאית, ביוונית, בליווי נגנים, בחלק מהמופעים היו שני נגנים ובחלק אחר 15 נגנים, בין המופעים היו ניגוני סולו בכלי נגינה שונים (או משונים שאינם מוכרים לנו), בין הכלים הכן מוכרים היו מופעי חצוצרה, קלרינט, אורגן ואקורדיון.

היום (ד’) הנחה את התוכנית האמן דני חדד, בתוכנית היו זמרים ונגנים מהארץ ומהעולם, בינהם הזמרת אתי לוי.

מופע זיקוקים לייזרים ורחפנים

בכל השבוע היו מופעי זיקוקים ברחבי בית שמש, וטנדר עם לייזרים כחולים שהסתובב בכל שכונות העיר, ואף נערך מופע רחפנים שיצרו מילים וצורות, בין הצורות שהם יצרו היו דגלי ישראל מרוקו ועוד. כמו כן הרחפנים יצרו את המילה ‘שלום‘ בעברית ובאנגלית, ‘בית שמש‘, ועוד.

אז מזל טוב בית שמש.

כתבות אחרונות