מר יוסי נגולה – הראיון המלא

צפו בראיון שערכנו עם ראש מינהל תפעול היוצא מר יוסי נגולה – איש לפידות, מלח הארץ, אשר בעברו כיהן כקצין בדרגת סגן אלוף (סא”ל) בצה”ל.


 

מר נגולה ניהל אגף שלם ביד רמה ובעיקר בצורה חכמה ויעילה. על כל בעיה קטנה כגדולה היה יושב על המדוכה על מנת להגיע לפתרון היעיל והמהיר ביותר.

ישבנו אתו וניסינו לתהות על קנקנו על מנת להבין מהו המתכון שאתו הוא ניהל את מינהל התפעול, מתכון שהוביל אותו להפיק מעובדיו את המירב, ומדוע הם כה אהבו והעריצו אותו למרות בקשותיו שלפעמים דרשו מסירות עד אין קץ?

לפניכם הראיון המלא: צפיה מהנה !!!
תודה לדובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’.

נגן וידאו

ראש מינהל תפעול – מדריך לניהול עובדים

בראיון הזה תמצאו לכך את התשובות, אך ראיון זה  הוא לא רק על האיש יוסי נגולה אלא מדריך שלם ומקיף לניהול חכם ויעיל: של עובדים, משפחה, פקודים ומה שבינהם.

בין אם אתה מנהל בית ספר, מפעל, או מפקד בצבא, הראיון הזה יתן לך ארגז כלים שאתו תוכל לצאת לדרך, ואף להפיק מעצמך ומעובדיך את המירב.

יוסי נגולה הוא אדם מסודר, יסודי, ישר – תוכו כברו (נדיר כיום בנוף), מקצוען ובעיקר מקורי. הוא יודע להפעיל את עובדיו, לטעת בהם את המסירות לעבודה, ואף לנסוך בהם בטחון עצמי.

מתקדרים ומחייכים

למשל אנו זוכרים לילה אחד שמר נגולה הקפיץ את עובדיו באחת הלילות החורפיים ביותר השנה, על מנת שיפנו את העצים שעקרו הרוחות בשדרות בן זאב, הללו התייצבו מיד – חרף ההתראה הקצרה והרוחות החזקות שלוו בקור עז. לאחר כמחצית השעה ראש מינהל התפעול מר יוסי נגולה הגיע לחפ”ק לביקור עם מגשי פיצה עבור העובדים, הפיצות אמנם שוות רק כמה מאות שקלים, אך ערכם לא יסולא בפז, הפיצות הללו אומרות לעובדים אכפת לי מכם, אני מעריך אתכם, ועובדיו מתגמלים אותו בחזרה, בעבודה מקצועית ויעילה.

הפרישה

השמועה על עזיבתו של מר יוסי נגולה הכתה בנו כרעם ביום בהיר, הרגשנו כאילו לקחו לנו את העיפרון הכי מחודד בקלמר. כיום נגולה מכהן כמנהל מינהל שפ״ע בעיריית פתח תקווה אשר השכילה להעסיקו וחטפה אותו מיד ‘כביכורו בטרם קיץ’.

בפ”ת תפקידו הנוכחי גדול ומשמעותי יותר מתפקידו הקודם שמילא בבית שמש, כיום מתנהלים תחתיו 7 אגפים.

כל שנותר לנו הוא להתרפק על זכרונות עבר מלשכתו הפתוחה לכל, אשר היתה אבן שואבת עבור כל תושבי בית שמש.

אנחנו עוד נתגעגע למר יוסי נגולה, ולכן הוא דאג להשאיר לנו מזכרות – אותם תוכלו לראות בכל רחוב ורחוב בעיר – בדמויות דשא סינטטי, טנדרים ירוקים, מדי א’ לעובדי העירייה, ניקיון 24 שעות ביממה, פחים וגם פרחים.

מר נגולה מעולם לא ניסה לרבע את המעגל, ולא חיפש לחם ושעשועים לטווח המיידי, אלא פתרונות לטווח ארוך – ולכן מזכרות אלו עוד ילוו אותנו שנים רבות.

מר נגולה לא חוסך פיו מלהודות לראש העיר ד”ר עליזה בלוך על התמיכה והאמון, לרב שמואל גרינברג ולרב שלמה ברילנט ממוני שפ”ע שעבדו אתו בשיתוף פעולה, לבכירי העירייה, לתושבי בית שמש היקרים, ואחרונים אחרונים חביבים לעובדי שפ”ע המסורים. אנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הדרך.

ולסיום הוא מברך את ראש מינהל תפעול הנכנס מר דודו ג’מו, שיצליח בתפקידו החדש. במהלך יוני האחרון הוא העביר לו חפיפה יסודית, הוא דאג לשמר את את עבודתו ולהשאיר מקום לבא אחריו.

ראשי מינהל תפעול היוצא והנכנס, יוסי נגולה ודודו ג'מו
ראשי מינהל תפעול היוצא והנכנס, יוסי נגולה ודודו ג'מו

תגובה אחת

  1. יוסי נגולה איש מדהים. אוהבים אותו כולם. איש מקצוע ויוזם. אין כמוך. בריאות ואושר. שרון אלקיים

השאר תגובה

כתבות אחרונות