מר אשר חליוה – כירתו את העץ

הגרפולוג המומחה והמפורסם מר אשר חליוה מבקש מעיריית בית שמש שתוריד את העץ שענפיו מגיעים אל גינתו: זהו מפגע תברואתי ובטיחותי.

חליוה נולד בשנת 48 במרוקו, ובגיל 5 עלה ארצה, לאחר שהות קצרה במחנה עולים בחיפה עבר לגור עם משפחתו במעברת הר טוב. ולאחר מכן כל חייו התגורר בעיר בית שמש. את אהבתו למקצוע הגרפולוגיה קנה עוד בילדותו.

כיום הוא מתגורר עם אשתו גילה ברחוב אהבת ישראל בדירת גן, הוא אוהב לשבת בגינתו ולקרוא, אלא שבסמוך לגינתו מתנוסס לו עץ גבוה שמשמש משכן עבור מאות ציפורים מסוג מיינה מצויה. הם מרעישות, מלכלכות את גינתו – מפגע תברואתי לפי חוות דעתה של ווטרינרית העירייה ד”ר מאיה קמחי, ובנוסף העץ בסכנת קריסה – מפגע בטיחותי.

הילה מועלם
הגרפולוג המומחה מר אשר חליוה במשרדו

מר חליוה כיום אינו בקו הבריאות הוא סובל מקשיי נשימה, והריח של צואת הציפורים בנוסף לרעשים גורמים לו סבל רב, בצר לו הוא פנה לעירייה אינספור פעמים בבקשה שיכרתו את העץ, אך עניינו לא טופל, הוא שלח מיילים למוקד 106 ולראש העיר אך הוא לא נענה.

אמש הוא כתב פוסט בפייסבוק שבו הוא קובל כלפי העירייה שלא נענית לבקשתו, והוא זכה מהתושבים לתגובות חמות ואוהדות. היום ביקרנו אצלו וזכינו להכיר אדם משכמו ומעלה, מלח הארץ. בנוסף נדהמנו מיכולותיו המקצועיות בתחום הגרפולוגיה, שלולא אמר לנו שהוא גרפולוג היינו חושבים אותו לנביא ממש, זיכינו לקבל ממנו עצות ששוות זהב, ועל כך תודתינו הכנה אליו.

בנוסף ראינו מקרוב את הסבל שהוא ואשתו עוברים, וכעת אנו מגישים בפניכם את הסירטון שצילמנו וערכנו. צפייה מהנה.

כתבות אחרונות