מרתון החיסונים – רק 530 איש חוסנו בבית שמש

אמש התקיים בבית שמש יום של מרתון חיסונים מטעם העירייה, כשבתומו התחסנו לא יותר מ-530 איש – כך  לפי דברי העירייה (אם אכן הנתונים מדוייקים). זהו בהחלט כשלון, בית שמש כידוע היא עיר כתומה, וישנם עשרות אלפי אנשים שטרם חוסנו. לכן הנתון 530 הוא טיפה מן הים.

עם דעות מקובעות האומרות: רק נפרסם בווצאפ מודעה “בן 16 לחיסון” (זילזול באינטלגנציה של הציבור החרדי? או בדיחה לא מוצלחת?), ונצלם את ראש העיר ד”ר עליזה בלוך לצד אל”מ רונן בוקובזה הקוראים לכולם לבא להתחסן, או אז אלפי תושבים מהעיר בית שמש ינהרו באוטובוסים להתחסן, אך בפועל נוכחנו לראות שהשיטה חסרת המקצועיות לא עובדת וגם לא תעבוד, זאת למרות המיקום המעולה שבוצעו החיסונים – רחוב נחל שורק ברמה א’, לב לבה של שכונה חרדית – משום שמודעה בקבוצת ווצאפ או בפייסבוק לא משפיעה על דעתם של אנשים כי הוא זה, כאן צריכים הסברה, והסברה לא היתה, ואם היתה היא נכשלה.

ניסו אף למשוך את לב התושבים בעזרת גימיק ‘סטייל בני ברק’ – דיסק במתנה של שלמה רכניץ – אבל ברצינות לאיפה מכניסים את הדיסק? אה לדיסקמן…. כן כן הדיסקמן שלי פשוט נמצא בכרכרה בסמוך לצריף בו אני מתגורר. טוב שלא חילקו אלפון

בנוסף הסתובב כרוז הקורא לאנשים לכו להתחסן אבל למה שילכו? כי אמרו ברמקול???

יתכן מאד שהאנשים שחוסנו אמש היו מתחסנים בלאו הכי, והעירייה בסה”כ קיצרה להם את התור בכמה ימים, גם זה משהו.

ולאלו שכבר הלכו להתחסן והאמינו שהם הולכים לקראת מהלך “בריא”, המתין להם באולם החיסונים שולחן עמוס לעייפה בפחיות קולה ומקופלת…. בריאות אה? אם כן פרץ של מקצועיות לא היה כאן, ואם ניסינו להידמות לקרית שמונה, כנראה שאנו רחוקים ממנה כמרחק השמש מבית שמש.

השאר תגובה

כתבות אחרונות

צביון העיר בית שמש

כיצד תקרא ותשווק השכונה החדשה הסמוכה לרמת אברהם? רמתיים, או רמת אברהם? | גדולי רבני