מעמד איגוד בני הישיבות

במעמד אדיר ומרגש נערך אמש – יום ה’ נר חמישי של חנוכה – כינוס למאות בני תורה ספרדים במעמד ראשי ישיבות, רבנים וחברי מועצת העיר מסיעת ש”ס – ישראל רמתי יגאל חדד ויצחק אלמליח.
נשאו דברים הרב יצחק שראבני, הרב אלחנן פרץ, ראשי הישיבות ועוד. הרבנים הדגישו בדבריהם את החשיבות והצורך באיגוד בני התורה שמארגן הרב יגאל חדד, שממש מוסר נפש למען בחורי הישיבות בבית שמש.

משתתפי הכנס
משתתפי הכנס

איגוד בני הישיבות – כשמו כן הוא – מאגד את כלל בחורי הישיבות. במקרה שישיבה מסויימת נתקלת בבעיה כל האיגוד מתגייס לעזרתה, כאיש אחד בלב אחד.

קהל רב גדש את האולם
קהל רב גדש את האולם
הילה מועלם

האיגוד מארגן כנסים מספר פעמים בשנה, בהשתתפות רבנים חשובים, שמוסרים דברי חיזוק ועידוד לבחורים החשובים.
כמו כן האיגוד עורך לימוד בישיבות בין הזמנים, ולימוד בלילי שבת במספר מקומות בעיר בליווי כיבוד ושתייה. כמו כן האיגוד מארגן לבחורים טיולים מסובסדים בימי בין הזמנים, ועוד שלל פעילויות.
בנוסף מטרת האיגוד היא שהבחורים ירגישו מאוחדים, יעזרו איש לרעהו, למרות שהם לומדים בישיבות שונות, הם יחד תחת מטריית איגוד אחת, יכירו אחד את השני וירגישו שייכות אחד לשני.
בחלקו השני של הערב התקיים זיץ בליווי שירה וריקודים, עם האומן חיים כהן הי”ו, והתקליטן עובדיה גבריאלי. הוגש כיבוד מיוחד כיד המלך, בסיום הערב חיכתה לבחורים הפתעה, כל בחור קיבל כרטיס בני”ש המקנה שלל הטבות בחנויות ברחבי העיר.

כתבות אחרונות