מעל 400 איש השתתפו בהצגה “קמצן קדוש”

הערב התקיימה הצגה מצחיקה וגם מרגשת ‘יוסלה קמצן קדוש’ קהל של למעלה מ-400 איש גדש את אולם הספורט.

השחקנים היו במיטבם והקהל נהנה מכל רגע, יעקב כהן שגילם את יוסלה הקמצן עשה זאת בחן ובכישרון רב, מידי פעם הוא אילתר והצחיק את הקהל, גם הילד רוי לוי (11) שיחק בצורה יוצאת מן הכלל, כשהוא משוחרר, טבעי, ומלא בטחון עצמי, אנו בטוחים כי עוד צפוי לילד עתיד מזהיר.

האירוע היה בהשתתפות בכירים בעירייה ובראשם ראש העיר עליזה בלוך, שאמרה אנו משקיעים רבות בשיפוץ כיכרות וכבישים, אך החוסן של העיר הוא בתרבות ובחודשים האחרונים אנו משקיעים רבות בתרבות העיר.
אני רוצה להודות לדוד וקנין על ההובלה והתמיכה, למנהל האירועים איציק קניזו שלימד אותנו ש-1+1 שווה 4. תודה לריצא’רד בן שטרית שהשתתף בהובלת האירוע.

תודה לשותפים שלי חברי מועצת העיר הרב ישראל מנדלסון ואלישיב גוטמן ממונה מחלקת מורשת ישראל שלא מפסיקים לחשוב על קידום העיר ודחיפת העניינים החשובים. כיף לעבוד עם אנשים מצויינים שדוחפים את העיר קדימה. נציין כי חברי מועצת העיר זוכים למילים חמות מאחר ונשארו נאמנים לראש העיר בחודשים הקשים שעברו עליה.
אני גם רוצה לפרגן לחבר’ה שלנו (כאן היא כבר לא הזכירה שמות כמו קודם) על קירוי המגרש ממול (מדובר על מגרש הספורט שכתבנו עליו ביום חמישי בערב) בשבועות הקרובים אנו מסיימים גם את שיפוץ המגרש.
20 מגרשים בבית שמש עוברים קירוי סולארי שגם יעזרו לנו לחסוך בחשמל, אני מאחלת לכולם חג שמח ושנראה רק את האור של השני.
הקהל שגדש את האירוע צחק והתרגש בלי סוף, השחקנים הבולטים היו יעקב כהן והילד רוי לוי (תזכרו את השם הזה).

גלריית תמונות מההצגה קמצן קדוש

השאר תגובה

כתבות אחרונות