מסיבת חנוכה בארגון עזרת אחים

ארגון עזרת אחים של הרב אבריימי קאפ ערך מסיבת חנוכה לילדים בעלי צרכים מיוחדים בליווי להטוטן, אורחת הכבוד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך: בעיתון גלובס בחרתי ברב אבריימי קאפ לאיש שהשפיע עלי ואני מאד מעריכה אותו; תמיד שאני מגיעה לארגון עזרת אחים אני מקבלת אנרגיות חיוביות.

מארגון עזרת אחים בית שמש יוצא החסד, שבת שלמה שהארגון אירח ילדים בעלי צרכים מיוחדים, לכל ילד או ילדה הצמידו מדריכה-מתנדבת, הגענו במוצאי שבת לביקור וסיקור וראינו את האושר בעיני הילדים, אושר של שמחה אמיתית.

השבת נערכה באחת המועדוניות של אגון עזרת אחים בהנהלת הגב’ יהודית איתן, המתנדבות – תלמידות סמינר – קישטו את המקום בבלונים בצבעים שחור צהוב, ובאותיות מבריסטול התלויות על חוט הם כתבו חנוכה שמח. כמו כן הם קישטו את הקירות בציורים של חנוכיות, ואווירת חג החנוכה היתה מושלמת.

במוצאי שבת המתנדבות העסיקו את הילדים עם מלאכות שונות, עד לתחילת המסיבה.

בשעה 19:30 התיישבו בחצי גורן כל הילדים עם המתנדבות, וצפו במופע להטוטים שכלל רכיבה על חד אופן, כדורים, ולהטוטי אש מדהימים.

בשעה 20:30 הגיעה אורחת הכבוד ד”ר עליזה בלוך המסייעת ופועלת למען הארגון עזרת אחים ככל יכולתה.

הגב’ יהודית איתן מנהלת המועדוניות הודתה לראש העיר ולמתנדבות שהיו עם הילדים כל השבת, הגב’ איתן ציינה שזו המועדונית היחידה בבית שמש שפועלת גם בשבת… בקרוב בע”ה יהיו עוד כמה, וזה בהחלט דבר גדול.

ראש העיר ד”ר בלוך נשאה דברים ואמרה: יש בלבי המון הערכה כלפיך, השבוע ביקשו ממני בעיתון גלובס לבחור מישהו שאני מאד מעריכה והשפיע עלי, מכל בית שמש בחרתי ברב אבריימי קאפ, גם אם היו מבקשים ממני לבחור מכל הארץ הייתי בוחרת אותו.

בעיקר בחרתי בך משום שאתה מלמד אותנו איך להשקיע בחסד, לתת ולתרום בשקט ובצניעות מבלי לחשבן ולקטר, וכל מחשבתך נתונה באיך אפשר עוד לסייע ולתרום למען תושבי בית שמש.

תרומתך לקהילה היא מגוונת מאד החל מחלוקת מזון וציוד רפואי וכלה במועדוניות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, תרומתך בלטה לאחרונה בימי הקורונה, וכולנו נוכחנו לראות עד כמה ארגון עזרת אחים הוא חיוני בבית שמש. אני שמחה בשביל תושבי בית שמש שאתה אתנו כאן. תודה גדולה וחג שמח לכולם.

תמונה קבוצתית של חלק מהילדים
תמונה קבוצתית של חלק מהילדים

לאחר מכן יו”ר ארגון עזרת אחים הרב אבריימי קאפ לקח את המיקרופון והודה לסמינר בנות הרמה על כך שהכינו 150 ערכות לחנוכה עבור אותם הילדים בעלי צרכים מיוחדים. גם ראש העיר קיבלה ערכה כזו מאחת הילדות במועדונית.

ראש העיר התרגשה וציינה לטובה את סמינר בנות הרמה, היא סיפרה שבשבוע שעבר מנהלת הסמינר הגב’ חנה פאקס ביחד עם צוות ההנהלה הגיעו ללשכתה לקבל תעודת הוקרה לאחר שכל בוגרות הסמינר קיבלו תעודת בגרות 100% אחוזי הצלחה.

סמינר בנות הרמה מלמד אותי שמקום שמקפיד על ציונים טובים הוא גם מקום שמחנך ליראת שמים נתינה ואהבה לזולת, והנה היום הם חילקו 150 ערכות עבור הילדים הללו לכבוד חג החנוכה.

כמו כן ראש העיר פירגנה לכל מוסדות החינוך ששלחו מתנדבות לארגון עזרת אחים, ואמרה להם שזה הדבר הכי חשוב שאתם עושות בבית הספר.

אחד הילדים מעניק חיבוק לעליזה בלוך, ומקבל בחזרה
אחד הילדים מעניק חיבוק לעליזה בלוך, ומקבל בחזרה

ראש העיר עברה בין הילדים ואיחלה להם חג שמח, כשלפתח היא קיבלה חיבוק חם מאחד הילדים… ככה זה כשילד מקבל חיבוק ואהבה מארגון עזרת אחים, יש לו גם מקום לתת לאחרים חום ואהבה.

תודה לרב אבריימי קאפ על תרומתו האדירה לתושבי בית שמש, ושנזכה כולנו להיות מהתורמים והמסייעים. חג חנוכה שמח.

כתבות אחרונות