דוד ג'מו

שבועיים לאחר יום הולדתו ה-49 קיבל דודו ג'מו מתנה נפלאה ונבחר לכהן כמנהל תפעול החדש בעיריית בית שמש. ג'מו למד בבית הספר בויאר, והוא אף נושא תואר שני ב'מדיניות ציבור-מנהלים'. כמו כן הוא למד לוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן. הוא נוהג לרוץ למרחקים ארוכים (פיצוי על עזיבתו של ערן בן דב), ואף סבל מפציעה ממושכת.

ג'מו נבחר במקומו של יוסי נגולה, לשניהם עבר צבאי מפואר, שניהם בעלי דרגת סא"ל, (גם אשתו של ג'מו בעלת דרגה זהה) אך שניהם גם אינם תושבי המקום, נגולה מאלפי מנשה ואילו ג'מו מגדרה. לפני מס' חודשים העירייה פרסמה מכרז לתפקיד ראש אגף שפע, ול'רווח הפקות' נודע כי אחד מוותיקי עובדי עיריית בית שמש חשק בתפקיד אך לבסוף הוא לא קיבל אותו.

למנהל אגף תפעול החדש מחכה המון עבודה בחודשים הקרובים, הוא יצטרך לטפל בכבישים, בכיכרות, בפחי האשפה בעיר הוותיקה ובהצללות בגינות הציבוריות.

אנו נאחל ברכה והצלחה למנהל תפעול החדש על בחירתו, והצלחה למנהל תפעול היוצא מר יוסי נגולה בתפקידו בפתח תקווה

 

הודעת דובר

וזוהי הודעת דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ':

ועדת המכרזים בראשות מנכ"ל העיריה איתמר ברטוב בחרה בדודו ג'מו לתפקיד ראש מנהל בעיריית בית שמש.

דודו ג'מו (49) נשוי ואב לשלושה. בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

ג'מו שימש מנהל תכנון ותפעול פרויקט הפרטת מבחני הנהיגה המעשית של משרד התחבורה מטעם חברת טלדור.

ג'מו סא"ל (מיל), בתפקידו האחרון בצה"ל כיהן כראש ענף לוגיסטיקה באגף כוח אדם בצה"ל.

תגובות

איתמר ברטוב מנכ"ל העירייה: "דודו מגיע לתפקיד ראש מנהל תפעול גדוש בניסיון מקצועי איכותי ומגוון, מתפקידיו השונים בצה"ל בתחום התפעול והלוגיסטיקה, שאין לי ספק שיסייע לו להמשיך את התנופה האדירה בפעילות מנהל התפעול. אני רוצה להודות ליוסי נגולה על עשייה אדירה עם לב ענק לטובת העיר בית שמש ותושביה".

הרב שלמה ברילנט ממונה שפ"ע בעיר: "אני מברך על בחירתו של דודו. אין לי ספק שבהמשך ישיר להופעתו המרשימה בועדת המכרזים הוא ישכיל להביא מניסיונו הרב לטובת העיר בית שמש ותושביה. שיפור פני העיר הוא מרכיב משמעותי ביצירת מרחב משותף איכותי".

דודו ג'מו: "אני מבקש להודות לראש העיריה ד"ר עליזה בלוך ולמנכ"ל העיריה איתמר ברטוב על האמון. אתגרים עצומים לפנינו ואין לי ספק שבכוחות משותפים נמשיך להצעיד את העיר בית שמש לעבר יעדיה ומטרותיה".

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)