דובר העיריה מר רועי לחמנוביץ’ יצא לפני זמן קצר בהודעה לתקשורת כי דודו ג’מו נבחר לתפקיד ראש מנהל תפעול בבית שמש במקומו של ראש המנהל הקודם יוסי נגולה שפרש לא מזמן מתפקידו.

דודו ג’מו נבחר לתפקיד יו”ר מנהל תפעול בבית שמש

שבועיים לאחר יום הולדתו ה-49 קיבל דודו ג’מו מתנה נפלאה ונבחר לכהן כיו”ר מנהל תפעול החדש בעיריית בית שמש. מנהל התפעול בבית שמש חולש על שלשה אגפים: אגף שפ”ע, אגף חירום ובטחון ומוקד 106.

ג’מו למד בבית הספר בויאר, והוא אף בעל תואר שני ב’מדיניות ציבור-מנהלים’. כמו כן למד לוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן. ג’מו נוהג לרוץ למרחקים ארוכים (פיצוי על עזיבתו של ערן בן דב), ואף סבל מפציעה ממושכת.

ג’מו נבחר לכהן כיו”ר מנהל תפעול במקומו של יוסי נגולה, ואם אתם מחפשים את הדימיון בין השנים תוכלו למצוא אותו בעברם הצבאי המפואר, שניהם בעלי דרגת סא”ל, (ולמציצנים שביננו גם אשתו של ג’מו בעלת דרגה זהה) בנוסף שניהם אינם תושבי המקום, נגולה מתגורר באלפי מנשה וג’מו בגדרה.

לפני מספר חודשים העירייה פרסמה מכרז לתפקיד ראש אגף שפ”ע, ובמכרז זכה ירושלמי שהחליט מסיבות אישיות לא לקחת על עצמו את התפקיד, בעירייה מבטיחים כי חודשים ספורים מהיום יהיה לנו ראש אגף שפ”ע, עד אז יו”ר מנהל תפעול הנכנס מר דודו ג’מו ישמש גם כמעין ראש אגף שפ”ע.

לדודו ג’מו ממתינים אתגרים לא פשוטים מיד עם כניסתו לתפקיד, הוא יצטרך לטפל בכבישים, בכיכרות, בפחי האשפה בעיר הוותיקה ובהצללות בגינות הציבוריות.

אנו נאחל למר דודו ג’מו הצלחה רבה בתפקידו החדש, והצלחה רבה גם למנהל תפעול היוצא מר יוסי נגולה בתפקידו החדש מנהל מינהל תפעול בפתח תקווה.

תגובות:

הודעת דובר העירייה מר רועי לחמנוביץ’:

ועדת המכרזים בראשות מנכ”ל העיריה איתמר ברטוב בחרה בדודו ג’מו לתפקיד ראש מנהל בעיריית בית שמש.

דודו ג’מו (49) נשוי ואב לשלושה. בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

ג’מו שימש מנהל תכנון ותפעול פרויקט הפרטת מבחני הנהיגה המעשית של משרד התחבורה מטעם חברת טלדור.

ג’מו סא”ל (מיל’), בתפקידו האחרון בצה”ל כיהן כראש ענף לוגיסטיקה באגף כוח אדם בצה”ל.

איתמר ברטוב מנכ”ל העירייה: “דודו מגיע לתפקיד ראש מנהל תפעול גדוש בניסיון מקצועי איכותי ומגוון, מתפקידיו השונים בצה”ל בתחום התפעול והלוגיסטיקה, שאין לי ספק שיסייע לו להמשיך את התנופה האדירה בפעילות מנהל התפעול. אני רוצה להודות ליוסי נגולה על עשייה אדירה עם לב ענק לטובת העיר בית שמש ותושביה”.

הרב שלמה ברילנט ממונה שפ”ע בעיר: “אני מברך על בחירתו של דודו. אין לי ספק שבהמשך ישיר להופעתו המרשימה בועדת המכרזים הוא ישכיל להביא מניסיונו הרב לטובת העיר בית שמש ותושביה. שיפור פני העיר הוא מרכיב משמעותי ביצירת מרחב משותף איכותי”.

דודו ג’מו יו”ר מינהל תפעול הנבחר: “אני מבקש להודות לראש העיר ד”ר עליזה בלוך ולמנכ”ל העיריה איתמר ברטוב על האמון. אתגרים עצומים עומדים לפנינו ואין לי ספק שבכוחות משותפים נמשיך להצעיד את העיר בית שמש לעבר יעדיה ומטרותיה”.

תגובה אחת

השאר תגובה

כתבות אחרונות