נפתח מכרז למנהל אגף שפ”ע בבית שמש

דרוש מנהל לאגף שפ”ע – ההיסטוריה חוזרת

עיריית בית שמש תצא ביום ראשון הקרוב במכרז למנהל אגף שפ”ע, זו לא הפעם הראשונה שהעירייה מפרסמת מכרז למנהל אגף שפ”ע, בחודש מרץ האחרון היא יצאה במכרז, ולתפקיד נבחר אדם ירושלמי, אך כעבור זמן קצר הוא חזר בו מסיבות אישיות.

המכרז התפרסם לאחר שראש מינהל תפעול הקודם מר יוסי נגולה פרש מתפקידו, וכאמור משלא נמצא מנהל לאגף שפ”ע, העירייה יצאה במכרז לראש מינהל תפעול ששם כידוע זכה במכרז מר דודו ג’מו.

לאחר בחירתו של מר ג’מו לתפקיד, המכרז למנהל אגף שפ”ע הוקפא עד אשר יחלפו מספר שבועות מרגע היכנסו לתפקידו החדש.

כידוע על פי החוק העירייה אינה חייבת להעסיק מנהל אגף שפ”ע, אך לעיר כמו בית שמש עם כבישים לקויים ושכונות ישנות מחד, ועיר בבנייה מאידך הדבר אכן מחייב, זה קרה אמנם באיחור (עוד לא ממש קרה מקווה שאכן יקרה) אך מוטב מאוחר מאשר אף פעם.

מכרז למנהל אגף שפ"ע
מכרז למנהל אגף שפ"ע
הילה מועלם

שינוי בעיקרי התפקיד

בשונה מהמכרז הקודם, המכרז הנוכחי היה קודם מכרז פנימי – לעובדי העירייה בלבד, ומשזה לא נמצא נפתח מכרז כללי.

בשונה מהמכרז הקודם, המכרז הנוכחי הגיע עם תוספות אך אנו נגע רק בחלק מן הדברים.

ראשית כל מנהל אגף שפ”ע שיבחר יהיה אחראי גם על ניהול תחום תשתיות חשמל ותאורת רחוב, דבר שהוא לכאורה מובן מאליו ונשמט משום מה מהמכרז הקודם. בנוסף הוא יקבל אחריות על ניהול מחסני העירייה (ציוד, כלי עבודה, חומרים ומלאי).

דבר חשוב נוסף שימו לב. “עדיפות תינתן לקצינים בדרגת רב סרן לפחות” (יוצאי צה”ל) בתחום ניהול מערכי הלוגיסטיקה והתפעול. לא פלא שראשי מינהל תפעול הנכנס והיוצא הם סגני אלופים, אלא שהפעם כותב המכרז “חשב בקול”.

ודבר אחרון מנהל אגף שפ”ע יהיה כפוף לראש מינהל תפעול מר דוד ג’מו, ולא למנכ”ל העירייה מר איתמר ברטוב כפי הנרשם במכרז הקודם.

תושבי בית שמש “נא לגשת”

תושבי בית שמש היקרים שימו לב!!! תמיד התלוננו מדוע רוב מנהלי האגפים בעירייה הם מחוץ לבית שמש? אחת מהתשובות שקיבלנו היא שתושבי בית שמש בכלל לא ניגשו למכרז.

אז “נא לגשת”.

כתבות אחרונות