מינויו של מנכ”ל העירייה הבא יוחנן מאלי אושר בועדה ברוב קולות

הועדה לכשירות בישיבתה היום (א’) דנה ומצאה את יוחנן מאלי מי שהיה עד לפני פחות משנה רמ”ט ראש העיר, כעומד בתנאי הסף לתפקיד מנכ”ל העירייה הבא. מינויו אושר ברוב קולות, היה מי שהתנגד. 

חזרתו של יוחנן מאלי לעיר בית שמש היא בשורה טובה לעיר, לפני כ-8 חודשים לשכת ראש העיר חוותה זעזוע לא קטן מפרישתו של מאלי, מי שהיה אז רמ”ט ראש העיר עליזה בלוך, היום עם חזרתו של מאלי בכובע של מנכ”ל העירייה ניתן לומר כי העיר בית שמש חזרה למסלול.

יוחנן מאלי נחשב לבחור חכם ומבריק, שמצוי ומבין בכל תחום בעיר, הוא מכיר מקרוב את הנפשות הפועלות ויודע לתמרן בין כל חברי מועצת העיר המסוכסכים ומפולגים אפילו בתוך עצמם.

אכן העיר בית שמש היא עיר מאד מורכבת, ויוחנן מאלי הוא האיש הנכון במקום הנכון. אנו סמוכים ובטוחים כי מהיום העיר בית שמש תתנהלל בצורה טובה יותר, מאלי ובלוך רואים דברים רבים עין בעין, וראש העיר ד”ר עליזה בלוך יכולה לנשום לרווחה מתוך ידיעה כי לפחות מגזרה אחת יהיה לה שקט נפשי.


מי התנגד?


חברי הועדה לכשירות מונים ארבעה אנשים:
ראש העיר עליזה בלוך, מ”מ וסגרה”ע משה שטרית, היועמ”ש מיקי גסטווירט, ונציג משרד הפנים.
שטרית העלה היום מספר תמיהות לגבי עמידתו של מאלי בתנאי הסף. הועדה נשאלה האם יש לו 6 שנות ניסיון ניהולי? והאם יש לו 9 שנות נסיון תעסוקתי?

מבחינתו של שטרית הוא לא קיבל תשובות ברורות והצביע נגד, שאר חברי הועדה הצביעו בעד, וכאמור מינויו אוּשר, והוא זה שיכהן בתפקיד מנכ”ל עיריית בית שמש.

נאמר כי מינויו של מאלי הוא לא המינוי היחיד שהליכוד מתנגד או נמנע, לפני שנה בדיוק הליכוד נמנע בעת ההצבעה על מנויה של יו”ר מינהל חינוך הגב’ שרי דרור.

אנחנו מאחלים ליוחנן הצלחה רבה בתפקידו. בימים הקרובים יחל יוחנן מאלי בחפיפה עם המנכ”ל היוצא איתמר ברטוב לקראת כניסתו לתפקיד.

השאר תגובה

כתבות אחרונות