מינויה של שרי דרור אושר עם נמנעים והערה

ההצבעה בדבר מינויה של הגב’ שרי דרור לתפקיד ראש אגף החינוך בבית שמש לא עבר חלק, מי נמנע? מי עקץ? ומי בירך?

ביום רביעי האחרון הובא לאישור המליאה דבר מינויה של הגב’ שרי דרור לראש אגף החינוך בבית שמש, דרור היא הרביעית בשנתיים האחרונות המכהנת בתפקיד ראש אגף החינוך בבית שמש אחרי יוחנן קירשנבוים, מעוז ביגון וקובי עמר. כזכור לפני כחצי שנה נבחר קובי עמר לתפקיד ראש אגף החינוך, ובחודש האחרון הוא הגיש את התפטרותו, ודבר מינויה של שרי לא הצריך מכרז מאחר והיא נבחרה ככשיר שני.

שני שליש מחברי מועצת העיר הצביעו בעד ושליש נמנעו: סיעות הליכוד 4 חברים והבית היהודי 2 חברים.

חברי מועצת העיר אדרי ושטרית: “חווינו בעבר מינוי שלא היה סגור מכל הכיוונים, והסוף לא נגמר טוב, אנו לא רוצים לחזור על זה שוב. כידוע אחד מתנאי הסף לקבלת התפקיד ‘ראש אגף החינוך’ הוא 5 שנות ניסיון בתפקיד ניהולי, אנו לא בטוחים שדרור עוברת את הרף, ביקשנו את חוות דעתו של היועץ המשפטי מיקי גאסטווירט ומשזו בוששה לבא עד למועד ההצבעה החלטנו להימנע, למרות שבאותה המידה יכולנו גם להצביע נגד”.

עד למועד סגירת הכתבה לא התקבלה הודעה מהבית היהודי.

המשנה לראש העיר מלאכי כי טוב העיר: מאחר ורוב התלמידים בבית שמש נמנים על המגזר החרדי היה מן הראוי שתנתן עדיפות במכרז לאחד כזה, או לכל הפחות לאחד המכיר את העולם החרדי מקרוב, במאמר המוסגר נאמר כי שלושת ראשי אגף החינוך שכיהנו בשנתיים האחרונות נמנו עם הזרם הדתי לאומי, ושרי דרור נמנית עם הזרם החילוני, אך במחשבה שנייה אומר כי טוב, מאחר ואגף החינוך הוא הזרוע המבצעת של משרד החינוך, אזי עדיף שאגף החינוך יתעסק בחינוך הרשמי ולא במוסדות הפרטיים החרדים. אני מברך את שרי דרור שתצליח בטיפול בחינוך הממלכתי.

מלאכי כי טוב
מלאכי כי טוב

סגרה”ע והממונה על החינוך הרב ישעיהו ארנרייך: אני מברך את הגב’ שרי דרור לרגל היכנסה לאגף החינוך, המינוי שלה נקבע לאחר שעות רבות שישבנו במכרז הקודם, שרי היא אשה מוערכת מאד. להיכנס לתפקיד ראש אגף החינוך בבית שמש זה הרבה יותר מעוד תפקיד, אנו מקווים שהיא תהיה הבחירה האחרונה לשנים הקרובות, מאחלים לה הצלחה רבה, ושתמלא את כל המשימות הנדרשות ותגיע לכל ההישגים שלהם אנו שואפים להגיע בע”ה.

אנו מקווים שחוות דעתו של היועץ המשפטי של העירייה מיקי גאסטווירט תגיע בקרוב ותפזר את העננה, אך השאלה הנשאלת היא באיזו הרגשה תגיע שרי דרור למשרדה כאשר מצד אחד המשנה לראש העיר אומר לה שתתעסק רק עם החינוך הממלכתי ומנגד ותיק חברי המועצה שלום אדרי ושתי סיעות ציוניות – שבכל אחת מהן מכהנת ומכהן סגר”ע – נמנעים בהצבעה ועננת הרף מרחפת מעל ראשה, לכל הפחות היא תוכל להתנחם בכך שמעבר לקיר המזרחי שבחדרה יושב הממונה על החינוך שנותן לה גיבוי מלא, גיבוי שלו היא זקוקה, אותו גיבוי כפי שנותנת לה ראש העיר עליזה בלוך ושני שליש מחברי המליאה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות