מחירי הדירות בירידה – בריחה מהגרלת מחיר למשתכן

שוחחנו עם מספר קבלנים שמשום מה בחרו להישאר בעילום שם, והללו סיפרו לנו שמחירי הדירות בירידה. גם הזוכים בהגרלת מחיר למשתכן בורחים מהזכייה כמו מאש. הקבלנים ששוחחנו עמם אינם יודעים האם זו תוצאה ישירה של הקורונה, או שהלימון של מחירי הדירות שמרקיע שחקים נסחט עד תום.

שנים טיפטפו לנו שמחירי הדירות יעלו ויעלו, אך מסתבר שאלו סיפורי בדים מבית מדרשם של: קבלנים, מתווכים, ובעלי אינטרס. בפועל מספר קבלנים מספרים לנו שהם לא מצליחים למכור דירות, ואפילו אלו שזכו במחיר למשתכן מבטלים את זכייתם.

הילה מועלם

אחד מהזוכים במקום 900+ (עד לפני כמה חודשים זה היה מקום לא ריאלי בעליל, תתארו לכם כמה מאות אנשים מבטלים את זכייתם) מספר לנו שהוא “זכה” בהגרלת מחיר למשתכן ברמה ה’. אך מאחר והציבור אינו מטומטם הוא מודע לכך שהמחירים בצניחה… והשוק יבש.

אז אם יספרו לכם “שזכיתם” בהגרלת מחיר למשתכן, או “זכיתם” באפשרות לקנות ליטר חלב בעשרה שקלים, אל תמהרו לעלות לגג ולרקוד, הסבלנות משתלמת…. תנו לקבלנים להמשיך לשלם ריביות לבנקים עד שיתעשתו, כי בסופו של דבר הדירות בנויות מלבנים ולא מזהב.

לפניכם צילום מסך של אחד ( במקום 900+) מני רבים שביטל את זכייתו בהגרלת מחיר למשתכן בשכונת נוה שמיר (רמת בית שמש ה’) שבבית שמש. מדובר בדירת גן של 6 חדרים.

וכבר אמר מי שאמר, “אם על חורבן ירושלים בכו דורות, על בניית הדירות בירושלים יבכו לעד”.

כתבות אחרונות