מחאת החניות ברחוב הרצל

בעלי העסקים ברחוב הרצל דורשים אישורי חנייה בסמוך לחנויות שלהם, אך עיריית בית שמש מסרבת לאשר לחנות במקום ומחלקת דו”חות לאלו החונים שם. היום (ו’) תלו בעלי העסקים שלטי מחאה כנגד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, וגם הפעיל החברתי ישראל אבוקסיס נחלץ לתמוך בבעלי העסקים.

בעלי העסקים שברחוב הרצל קובלים על כך שאין חניון מוסדר בסמוך לחנות שלהם, ומנגד עיריית בית שמש  סימנה את המדרכות הסמוכות לחנויות באדום לבן. מידי יום ביומו פקחי העירייה מחלקים דו”חות לאלו החונים שם, משכך תושבי העיר נמנעים מלהגיע למקום ופרנסת בעלי העסקים נפגעת.

כל פניותיהם לעיריית בית שמש נתקלו בסירוב מוחלט, והגיעו למבוי סתום, בצר להם הם תלו היום שלטים על החנויות המכוונים ישירות כנגד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך.

לפני יומיים נערכה הפגנה כנגד ראש העיר ד”ר בלוך ברחבת בניין העירייה, ובעיית בעלי העסקים ברחוב הרצל היתה אחת מהסיבות לכך, אלא שאלו לא הגיעו להפגנה, אך היום מארגן ההפגנה ישראל אבוקסיס הגיע אליהם לרחוב הרצל על מנת לתמוך בהם.

גם אנו היינו שם וראינו את הכביש הצר, ובמקרה שיחנו שם רכבים האוטובוסים לא יוכלו לעבור, שאלנו את אבוקסיס אז מה אתה רוצה שיעשו?

אבוקסיס: אם תשים לב תראה שיש כאן אי תנועה של מעבר חצייה רחב מאד, בכביש שהוא מאד מאד צר, אם העירייה תבנה במקומו אי תנועה צר יוכלו האוטובוסים לעבור וגם יהיה מקום לחניית רכבים.

לבינתיים לא נראה שהעירייה מתכוננת לוותר לאלו החונים באדום לבן, ומנגד בעלי העסקים מרימים את הטון, נראה מי ימצמץ ראשון.

כתבות אחרונות