יום הולדת לרמ”ט יוחנן מאלי

הערב נערכה ישיבת מליאה שלא מן המניין לצורך אישור תב”רים,  הקצאות חינוך, ואישור מינויו של ניסים כהן לרכז את ישיבות המליאה,  כל ההצעות עברו פה אחד, ככה זה כשאין אופוזיציה. אבל קודם, ולפני הכל ישיבת המליאה נפתחה בדבר הכי חשוב והוא יום הולדת לרמ”ט ראש העיר מר יוחנן מאלי, (34 לסקרנים שביננו).

ישיבת המליאה נערכה במרפסת העירייה עקב מגבלות הקורונה, השיר ‘אין חגיגה בלי עוגה’ נשמע עד למרחקים, והעוגה לא בוששה לבוא, יוחנן מאלי נישא על הכסא אל על לא פחות מ35 פעמים. את הכסא הגישו הצמד משה שטרית ושמעון גולדברג, כדי להרים את הכסא הם נזקקו לעזרתו של פקח העירייה אשר פרנקו, יוסי גולדהירש ישעיה וייסמן ואסצ’לאו מולה.

לאחר מכן בירכו אותו עובדי העירייה וחברי מועצת העיר.

מנהל הרכש דוד וקנין דיבר על השעות הרבות בהם ישיבו יחד, תשמור על עצמת ועל המשפחה מציע וקנין.

סגרה”ע משה שטרית בירך  ברכת מזל טוב את מאלי בשם הליכוד מהעיר ומחוצה לה, הוא ציין שהם בני אותו גיל, ראש העיר עליזה בלוך ציינה שזה השנתון המוביל בעיריית בית שמש.

ערן בן דב הבטיח לו וויסקי, ויו”ר סיעת הליכוד שלום אדרי נדרך, מה זה הוויסקי הזה? מ”מ אדרי ייעץ למאלי כי אם תדע להבדיל בין טפל לבין עיקר אתה תשאר כאן זמן רב. אני חושב שאתה תדע לעשות את זה.

חמוע”ה אסצ’לאו מולה בירך אותו במזל טוב, אני מאחל ששנה הבאה נחגוג את היום הולדת שלך בלי המסכות.

חמוה”ע צבי ווליצקי אתה צעיר ונבון ואני מאחל לך עוד הרבה שנים של עשייה.

סגרה”ע הרב ישעיה ארנרייך אמר שהוא רוצה להמשיך את דבריו של זקן השבט שלום אדרי שאכן יוחנן יודע להבדיל בין עיקר לבין טפל, בוא מאחל לו שגם בעבודות הבאות שלו הוא ימשיך לשאת חן, אבל יש לו כאן בבית או מספר שנים טובות.

חמוה”ע שמעון גולדברג אמר כי יום הולדת לא עושים כל שנה, אלא פעם בקדנציה. אני מאחל לך שתרווה הרבה נחת מהמשפחה שלך ושתצליח. גולדברג הוסיף עוד טיפ קטן, בפוליטיקה אל תאמין לאף אחד.

המיקרופון המשיך לעבור מיד אל יד.

בסרטון נראה יוחנן מאלי מברך את החברים, ונישא על גלי האהבה.

כתבות אחרונות

צביון העיר בית שמש

כיצד תקרא ותשווק השכונה החדשה הסמוכה לרמת אברהם? רמתיים, או רמת אברהם? | גדולי רבני