טקס חנוכת המקווה הראשון ברמת בית שמש ד’ | רק החתן לא הוזמן

קרדיט צילום: דני פרץ

לפני שעה קלה נערך טקס חניכת המקווה הראשון ברמת בית שמש ד’ במעמד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, המשנה לראש העיר הרב איציק אלמליח, ממונה המועצה הדתית הרב אלדד גדסי, הרב שמעון מורסיא ועוד, רק אחד לא נכח והוא סגן ראש העיר ויו”ר ועדת תכנון ובנייה הרב שמעון גולדברג.

מתברר כי סגן ראש העיר הרב שמעון גולדברג (אגו”י) לא נעדר, אלא לא הוזמן.

כנראה שהעובדה שהוא עבד ללא לאות שבניית המקווה הזה – כמו בניית השכונה כולה במהירות חסרת תקדים – תצא אל הפועל אינה סיבה מספקת כדי לשלוח לו הזמנה.

הרי ברור מעל לכל ספק שהוא הראשון שהיה אמור להיות מוזמן, אם כן מדוע הוא לא הוזמן?

ישנם ממשלים בעולם שעל מנת לקבל את ההזמנה לטקס כזה נדרש בראש ובראשונה להיות חבר קואליציה וליישר קו עם המנהיג העליון. קשה לי להאמין שזה קורה גם בבית שמש, כנראה שהפקיד שחילק את ההזמנות לפוליטיקאים הזמין לפי סדר הא’ ב’ אלמליח בלוך, ולאות ג’ – גולדברג – הוא עוד לא הגיע.

כן כן אני משוכנע, זאת הסיבה. תאמינו לי בבקשה!!! רק פעם אחת…. לא הפעם הזאת!!!

נחזור לטקס. בטקס החניכה השתתפו עשרות נשים כנראה חלקן תושבות השכונה וחלקן בלניות, הרב שלמה בן עזרא קבע מזוזה, ראש העיר והרבנים שהשתתפו ערכו סיור במקווה החדש, כבר בכניסה ניתן לראות שהזמנת התורים היא ממוחשבת, ופנימה יותר ניתן לראות את המקווה החדש עם האמבטיה.

מאות משפחות כבר מתגוררות בשכונה, ומלאכת הבנייה הסתיימה לפני חצי שנה, אז מדוע רק עכשיו ניתנו אישורי הכניסה? זו נקודה חשובה שראוי לתת עליה את הדעת, כדי שלהבא הבירוקרטיה, הפרוצדורה והניירת תהינה יותר חלקות לרווח התושבים.

חניכת המקוה הראשון ברמת בית שמש ד'
קרדיט צילום: דני פרץ

השאר תגובה

כתבות אחרונות