חשפנו מקווה פעיל בתקופת הקורונה ברח’ חזון איש

אנו צוות “רווח הפקות” חשפנו מקווה פעיל ברחוב חזון איש שעלול להדביק ולסכן את חיי כל תושבי בית שמש. ההמון הזועם הקיף אותנו, לאחר ההסתה של אחד מהאנשים וצעק לנו “מויסר”, אדם נוסף נתן מכה למכסה מנוע ועיקם אותו. במשך 10 דק’ הנראות כמו נצח המשיכו לקרוא לעברינו ‘מויסר’ עד שהגיעו כ-40 שוטרים וחילצו אותנו.

נקלענו לשם במקרה כשחזרנו מקניות, ראינו אנשים יוצאים עם מגבות (לא צילמנו) ושומרים בכל פינה, לא היתה לנו את ראיית הזהב, אך העסק היה נראה די חשוד, רציתי כבר ללכת מאחר ולא היו בידי שום הוכחות, אלא שאז אדם שאיני מכיר בא לעברי וצרח עלי מוייסר ואני לא הבנתי למה מוייסר? מי מסר ומה יש למסור כאן? ואז הבנתי שחשדותי הם נכונות, נכנסתי לרכב במהירות כאשר הוא ממשיך לגעור בי אך הוא חסם את דרכנו ולא נתן לנו לנסוע (הרי לא נדרוס אותו).
האיש לא הסתפק בכך אלא גם קרא להמון להתקבץ סביבנו, אדם אחד גרם לרכב נזק שנאמד ב-7000 שקלים, אך הנזק הנפשי שנגרם לנו עולה פי כמה וכמה מונים.
כידוע הרבנים ציוו לדווח לשלטונות על מקווה פתוח, משום שפיקוח נפש דאורייתא דוחה מקווה מדרבנן.בפרט בעיר כמו בית שמש שנמצאת בצמרת הטבלה במקום השלישי בארץ במקרי חולי קורונה מבין הערים המונות מעל 100,00 תושבים.

האיש אשר הסית את ההמון נגדנו
האיש אשר הזיק לרכב

אנו מבקרים את האתרים שלא סיקרו את המקרה לדעתנו עיתונות צריכה לפרסם כתבות ללא מורא וללא תלות במודעות פירסום או ב”מה יגידו”, עיתונות שכן מתחשבת בדברים הללו, היא עיתונות שאנו צריכים להוקיע מאיתנו.

כמו כן אנו מבקרים בחריפות את אותם מנהיגי ציבור החרדיים שלא השמיעו את דעתם לציבור בקול רם כפי שנהגו ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, סגן ומ”מ ראש העיר מר משה שטרית סגנית ראש העיר עו”ד רינה הולנדר, ומנכ”ל העירייה מר איתמר ברטוב, וסגרה”ע לשעבר הר שמואל גרינברג. האם אין זה מתפקידם להשמיע את דעתם בשער בת רבים? מה הציבור למד מכך.

ומה עם רבני הקיצוניים? האם הרבנים שלהם לא הורו להם על איסור טבילה במקווה בימים אלו?

עידכון: לאחר סגירת הכתבה התקשרו אלינו חבר מועצת העיר מתנועת ש”ס הרב יגאל חדד וחבר מועצה חרדי נוסף שאינו מעוניין שאחשוף את שמו שתמכו במהלך שלנו, ומורים לצאן מרעיתם לקום ולדווח על כל פעילות לא חוקית שקוראת בימי הקורונה.

כמו”כ התקשר אלינו חבר הכנסת וראש עיריית בית שמש לשעבר הרב משה אבוטבול.
ראוי לציין לשבח את ראש העיר שאומרת בראש חוצות חובה לדווח על כל מקרה או אירוע שנוגד את ההנחיות, וכשאתם מדווחים היא תומכת ומתקשרת, מטפלת, ומעמידה לרשות המתלונן במקרה הצורך את כל לשכתה. גם מנכ”ל העירייה מר איתמר ברטוב לא טומן ידיו בצלחת אלא הוא יושב על המדוכה ומטפל בעניין בנחישות.
אז תושבי בית שמש הגיע הזמן לומר את האמת!!!!
יש לנו ראש עיר בבית שמש!!!
יש לנו סגני ערים בבית שמש!!!
יש לנו מנכ”ל בבית שמש!!! יש לנו משטרה בבית שמש!!!, וזה הזמן גם לומר תודה לרפ”ק איתי ליכטנטל.
ומנגד יש לנו חברי מועצה פחדנים!!!. יש לנו עיתונות פחדנית שמסקרת מה “שמתאים” לה. זכורים לטוב, חנה ז’ורנו, אריאל ליבא מכיכר השבת, יהונתן מאיר מחדשות בית שמש, יוסף בן לולו ממהדריניוז, שירן טמוזרטי מכל העיר ובערוש בליניצקי מבית שמש חדשות. איפה השאר???

ומשפט אחרון לחברי המועצה החרדיים: משפט שמישהו חכם פעם אמר: ברגע שאיש ציבור, במקום לעשות את מה שהוא צריך לעשות, חושב על איך לשמור על הכסא שלו, זהו הרגע שעליו לפנות את הכסא שלו. חג מימונה שמח. רווח הפקות.
תודה למאות האנשים שהתקשרו ותמכו.

כתבות אחרונות