חשיפה: ראש העיר עליזה בלוך סירבה לאשר יציאת הסגנים לפורום הארצי של סגני ראשי הערים

מדי שנה מוזמנים סגני וממלאי מקום ראשי הערים של ישראל לסדרת כנסים שנקראת “פורום הסגנים” בעיר אילת. מציגים להם שם רעיונות חדשים, תוכניות, הסגנים יוצרים קשרים החשובים לתפקודם ומנסים ללמוד דרכים שונות לשפר את עירם.


 

מדי שנה סגני ראשי העיר של בית שמש היו יוצאים לפורום. השנה לראשונה לא יהיו נציגים לבית שמש.

מדוע?

כשהודיעו על ההרשמה לאירוע, אנשיה של ראש העיר עליזה בלוך הודיעו למי שבדרך כלל מטפלת בהרשמה, שהיא לא תאשר השנה וָאוּצֵ’ר ליציאה לפורום.

הסכסוך הפוליטי, נהיה מזמן סכסוך אישי, וכך לראשונה אין נציגים לבית שמש בפורום.

ביקשנו את תגובתם של סגני ראשי העיר:

סגרה”ע משה שטרית: “אלה הם פני הדברים. אתה מופתע מיקי? ממה? הרי כל מה שקורה כאן זה אישי. אתה יודע להסביר את ההתנהלות של ראש העיר סביב המשכורות לסגנים או פיטורי העוזרים מלבד העניין האישי? הרי אנחנו בתפקידנו ממשיכים להתעסק בכל מה שעסקנו לפני כן.

אין פה שום דבר ענייני. אולי היה ענייני אם בלוך הייתה נמנעת בעצמה להגיע לאירועים דומים. כידוע, בלוך דוחפת עצמה לכל פורום, כנס, פאנל שקיים כדי להסביר לשומעים איך בונים את עיר העתיד או איך יוצרים חיבור דרך חרדים וציונים באמצעות אקתון (הכתבה שהייתה במעריב) אז אי אפשר להאמין שעכשיו היא שינתה את דעתה על אירועים כאלה. מה גם שכאן זה לא אירוע יחצ”ני או מקום לפאר עצמנו, אנחנו הולכים לשם בעיקר כדי ללמוד.

הנהלת פורום הסגנים שוחחה איתי ואחד מהחברים אפילו הציע להוציא בשמם הודעת גינוי. לי אישית קשה לירות בתוך הנגמ”ש וכמו שאני לא אוהב לקרוא כותרות שליליות על בית שמש, בוודאי שאני לא אוהב לייצר כאלה. אז העדפתי לא לשתף פעולה והודעה כזאת אכן לא יצאה.

סגרה”ע שמעון גולדברג: ככה זה כשמועצת העיר הופכת לחוכא ואיטלולא.

סגנית ראה”ע רינה הולנדר: התנהגות ראש העיר היא קטנונית.

דובר עיריית בית שמש רועי לחמנוביץ’: ראש העיר ד”ר עליזה בלוך אינה מכירה את הפנייה ומעולם לא נתבקשה להתייחס אליה.

מסגני ראשי העיר משה שטרית ורינה הולנדר נמסר כי הם מילאו טפסים שנשלחו ע”י צד ג’ לראש העיר ד”ר בלוך, ראש העיר מסרה מסרה לצד ג’ כי היא מסרבת לאשר לכך תקציב.
אנו הבאנו בפניכם את שני הצדדים, שיפטו בעצמכם!

השאר תגובה

כתבות אחרונות