חלוקת פרסים למסיימי מסכתות

הערב הסתובב חבר מועצת העיר הרב יגאל חדד ברחבי השכונות החרדיות בבית שמש מלווה בניידת שמחה של התקליטן עובדיה גבריאלי, וחילק פרסים לתלמידים שהשתתפו במיזם ‘סיום מסכתות’ שהקים במסגרת איגוד בני הישיבות.

בגלל מגבלת הקורונה לא היה ניתן לערוך ערב מכובד כיאה לגודל המעמד החשוב של סיום אלף מסכתות, ולכן במקום להביא את הבחורים אל המעמד, המעמד הגיע אל הבחורים שיצרו קשר עם רכזי השכונות, ובכל תחנה ותחנה היתה עמדת חלוקת פרסים.

-פרסומת-
הילה מועלם

אנו ליווינו את הרב חדד בשני מוקדים האחד ברחוב רבי יוחנן בן זכאי, שם עצרה הניידת עם מוזיקה שהלהיבה את השכנים, הללו ירדו למטה בהמוניהם, כולל ילדים שלא השתתפו במיזם, אני בטוח שלאחר השיעור החשוב שהם ראו ב”כבוד התורה”, הם גם יסיימו מסכתות בבחרותם.

אחד הבחורים נעמד ליד סטנדר וקרא את השורות האחרונות מהמסכת שסיים, לאחר מכן הרב חדד אמר קדיש. ואז ניגשו הבחורים לעמדת חלוקת הפרסים לשם קבלת הפרס יקר הערך.

בחור שסיים מסכת אחת קיבל אוזניות אלחוטיות עם חותמת של איגוד בני הישיבות שנעשה ב’פלש מוצרי מיתוג’, ובחור שסיים שתי מסכתות קיבל אוזניות אלחוטיות ומטען נייד.

לאחר מכן השיירה המשיכה לרמת בית שמש א’ לרחבת בית הכנסת ‘חסד לשאול’, שם השמיעו את ברכתו של הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט”א שבירך את הרב יגאל חדד ואמר אשריו ואשרי חלקו, כמו כן בירך את הבחורים שיושבים ועוסקים בתורה, עוד הוסיף הרב יוסף, שליהודי צריך שתהיה שאיפה לדעת את התורה, ולדעת לנצל את הזמן ולא לבזבז אותו על פטפוטים שלא יוצא מהם כלום. הרב יוסף ציין שהלימוד צריך להיות אליבא דהלכתא. את דבריו המלאים תוכלו לראות בסירטון שבכתבה: ‘אלף סיומי מסכתות בבית שמש‘.

לאחר שהבחורים שמעו את דברי הרב יצחק יוסף, עמדו שני בחורים לסיום מסכת, הרב יגאל חדד נשא דברים, והרב שאול רווח ראש מוסדות ‘חסד לשאול’ בירך את הרב יגאל חדד ואת הלומדים, ואז ניגשו הבחורים לבית הכנסת הסמוכה לקבלת הפרסים.

כתבות אחרונות