חיים אנגל – אנגל’ס ביסטרו בערב פתיחה מפוצץ

ביום חמישי שעבר נערך טקס פתיחת המסעדה והקייטרינג של חיים אנגל “אנגל’ס ביסטרו” בהשתתפות חה”כ הרב משה אבוטבול סגן ראש העיר הרב ארנרייך חברי מועצה בעבר ובהווה, עסקנים, אישי ציבור, וכל המי ומי בציבור החרדי בבית שמש.

ביום חמישי נערך ברוב פאר והדר באזור התעשייה הצפוני רחוב הבנאי 7 בבית שמש פתיחת מסעדת אנגל’ס ביסטרו של השף חיים אנגל. מדובר במסעדה זולה מאד (כ-50 שקלים למנה) עם אוכל טעים מאד של השף חיים אנגל שתפעל כל ימות השבוע, ובימים חמישי ושישי היא תשמש כקייטרינג לשבת עם מבחר מנות עשירות.

בנוסף, בליל שישי (חמישי בערב) ישמש המקום לכעין מפגש של כל הברנז’ה החרדית שרוצים לשבת על צ’ולנט ועוד מבחר מטעמים כיד המלך.

מדובר בקייטרינג הכי מושקע בעיר בית שמש, לא בכדי הגיעו אמש כמויות של סלבס מהעיר בית שמש, אנגל השקיע מאות אלפי שקלים בשיפוץ והתאמת המקום למסעדה העומדת בכל התקנים והקריטריונים. האוכל מתבשל בצורה נקייה, ומועבר בשיטת סרט נע מחדר לחדר, לכל חדר תפקיד משלו, יש גם חדר להכנת ממולאים.

יש גם חדר אח”מים, בחדר הזה יכולים זוגות לשבת בפרטיות, לחדר יש כניסה מיוחדת, ואף בר משקאות פרטי משלו.

בכניסה למסעדה המתינו לאורחים קרקרים ושלושה סוגי הערינג, עוגיות ומשקאות חריפים כיד המלך חינם אין כסף.

מאות תושבים הגיעו למקום (בשיטת זה יוצא וזה בא) להשתתף בפתיחה החגיגית ואף לסעוד. הרב דוידוביץ’ קבע מזוזה לכניסה הראשית, לאחר מכן הגיעו פוליטיקאים בהווה ובעבר עסקנים ואישי ציבור שאף קבעו מזוזה.

בראשם חה”כ הרב משה אבוטבול, הרב שמואל גרינברג, סגרה”ע הרב ישעייהו ארנרייך, הרב משה מונטג, חברי המועצה סילברסטין, גולדהירש, מנדלסון ופרנקל, דמויות מוכרות נוספות כדוגמת הרב היזם הקבלן ואיש העסקים גולובנציץ, ראש אירגון חברים ר’ אבי רוזן, הזמר אלי פרידמן, איש העסקים ניסים לוי ועוד.

ביום שני השבוע נערכה פתיחה למסעדה (ביום חמישי היתה פתיחה לקייטרינג ולצ’ולנט של ליל שישי) בהשתתפות ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, לצערינו לא היינו שם כדי לסקר.

ולסיכום אנו ממליצים בחום ללכת לשם פעם אחת, ובשביל הפעמים הבאות כבר לא תצטרכו את ההמלצה שלנו. אנו מאחלים לחיים אנגל היקר הצלחה רבה ופרנסה בשפע.

השאר תגובה

כתבות אחרונות