חבר הכנסת משה ארבל ביקר בעיר בית שמש

חבר הכנסת משה ארבל נפגש עם ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך ביחד עם חברי סיעת ש”ס בעירייה, הוא הבטיח שישתדל לסייע לבית שמש בנושאים מגוונים כגון מבני ציבור, מוסדות לימוד, בתי כנסת ועוד, אך כעת הכנסת התפזרה ומי יודע אם בקדנציה הבאה הוא יכהן כח”כ.

היום (ה’) הגיע חבר הכנסת משה ארבל (ש”ס) לבית שמש, וביחד עם חברי סיעת ש”ס ישראל רמתי יגאל חדד ואיציק אלמליח הוא נפגש עם ראש העיר ד”ר עליזה בלוך בלשכתה. חבר הכנסת ארבל מלא ברצון טוב לסייע לעיר בית שמש, אך האם רצון לבד מספיק? ארבל הוא מספר 7 בתנועת ש”ס ומכהן כסגן יושב ראש הכנסת, בנוסף הוא חבר בועדת הפנים של הכנסת, ובימים כתיקונם הוא יכל לעזור לעיר, אלא שלפני ימים ספורים הכנסת התפזרה, וכעת ידו קצרה מלהושיע.

התקווה היחידה היא שועדת הפנים מטפלת במקרי חירום, ואם תהיה הצבעת חירום בועדה, תהיה לנו אצבע תומכת, בנוסף לאחר כינונה של הכנסת ה-24 הוא יוכל לסייע בתקווה שהוא ישובץ במקום ריאלי ויבחר שוב לכנסת.

מקור בכיר מאד מסר לנו שהפגישה עם ראש העיר היתה שיחת נימוסין בלבד, ומהפגישה הזו לא יצא דבר, אך אנו אופטימיים חסרי תקנה ונקווה שאכן יצאו דברים טובים מהפגישה הזו.

וזו ההודעה שהוציא יועץ ראש העיר רפי פרלשטיין: סגן יו”ר הכנסת ח”כ משה ארבל (ש”ס) הגיע לביקור בעיריית בית שמש ונועד לפגישת עבודה עם ראש העיר ד”ר עליזה בלוך וחברי סיעת ש”ס במועצת העיר, המשנה לרה”ע הרב יצחק אלמליח, הרב ישראל רמתי והרב יגאל חדד.

ראש העיר סקרה בפני ח”כ ארבל את האתגרים הניצבים לפתחה של הנהגת העיר בתקופה זו. בנוסף נידונו נושאים רבים כגון בתי כנסת בעיר, מבני ציבור, ארנונה ועסקים קטנים בעיר. בסיום נקבעו מספר שיתופי פעולה שיבואו לידי ביטוי בתקופה הקרובה מול וועדות הכנסת ומשרדי הממשלה.

כתבות אחרונות