התמיכה המחאה והאכזבה

היום (ג’) בשעה 20:00 תתקיים מחאה בכיכר נעימי כנגד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, מארגני המחאה (מסיעת הליכוד) ינסו הפעם לארגן קהל רב יותר מאשר לפני יומיים שהגיעו בסך הכל בין 20 ל-40 איש, תלוי את מי שואלים.

לא פעם קרה שפעיל ליכוד הנותן את נשמתו למפלגה מגיח מבין השורות ומארגן הפגנה מול ראש העיר, במקרים מסויימים הוא מקבל אור בעל גוון ירקרק מאחד המנהיגים ועם זה הוא יוצא אל הדרך.

כשלב ראשון הוא מצוייד בקבוצת ווצאפ המונה 100 אנשים הכוללת את ג’וני ואת ניסים וששון מנתניה, מקבל עוד עשרות לייקים בפייסבוק, 7 שיתופים, עשרות פחדנים שלא לומר צבועים המעודדים אותו “בפרטי”, וכבר יש לו 200 אנשים דלוקס, ההפגנה איך לא ברחבת נעימי, יש שם עוד 100 אנשים דלישז המשוטטים להם הלוך ושוב בין החנויות, לבטח גם הם יצטרפו וכבר נהיה 300, מפיצים את התמונות בקבוצות וכבר מגיעים עוד 200 סקרנים ו-100 ילדים רכובים על אופניים, בטח יגיעו גם ערוץ 11 12 13 CNN ואולי גם נאס”א יצלמו אותם מהחלל, אבל נאדה, גורנישט, כלום.

אפילו ג’וני ניסים וששון מנתניה לא הגיעו, איך אומר השיר “אי זה לא עוזר”. מדוע ההפגנות כושלות פעם אחר פעם? התשובה פשוטה, הפוליטיקאים שנתנו לכם אור ירקרק הם בעצמם לא מגיעים להפגנה, לו היו מגיעים עם מגפון וקוראים לקהל עדתם וצאן מרעיתם להגיע, האמינו לי שגם מינה, דינה ושוש מבנימינה היו מגיעות. אבל הפוליטיקאים לא מגיעים.

הסיבה פשוטה, ותבינו סופסוף דבר אחד, הפוליטיקאים יכולים לעשות לראש העיר ביום ראשון תרגיל מסריח וביום שני לצחוק איתה ולהגיע איתה להסכמים, העיתונאים יכולים לדווח ולהביע דעה ביום ראשון בעד ראש העיר וביום שני לפרגן לה בכתבת שער, הם לא רבים איתה, אתם המפגינים היחידים שרבים איתה, בשם האידיאולוגיה הנאיבית שכלל אינה קיימת כבר עשרות שנים.

*בסופו של דבר הגוש יוותר קצת, ראש העיר גם תוותר קצת, ויוציאו הודעה משותפת שאומרת בשם השלום והדאגה לבוחר בלה בלה בלה, שנת הלימודים בפתח אנו לא יכולים להרשות טה טה טה, טה טה, ונה נה נה נה, נה נה,  אנו מודים לחברי מועצת העיר שגילו אומץ וחרטה ברטא. ואתם המפגינים תישארו רק עם החרטא ברטא.*

היכן כל גיבורי המקלדת שהיו איתכם, היכן אהובכם מהפייסבוק ותומכיכם מהווצאפ? האם לא הבנתם שאין לתת אמון בבני אדם? האם לא הבנתם שכל בני האדם מונעים מאינטרסים? חבל שתתאכזבו, חבל שתשקעו במצולות היגון והיאוש.

אף אחד באמת לא אוהב אתכם, אנשים אוהבים רק את עצמם, וגם על זה אני לא סגור, ישנם כאלו עם שנאה עצמית.

השאר תגובה

כתבות אחרונות

צביון העיר בית שמש

כיצד תקרא ותשווק השכונה החדשה הסמוכה לרמת אברהם? רמתיים, או רמת אברהם? | גדולי רבני