הרמת כוסית באגף הרווחה לקראת השנה החדשה

היום נערך טקס הרמת כוסית לאגף הרווחה בהשתתפות ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך, הממונה על הרווחה וסגנית ראש העיר רינה הולנדר, בתום הטקס קיבלו העובדות שי ותעודת הוקרה.

לקראת פתיחתה של שנה חדשה, ובסיכומה של שנה מאתגרת במיוחד קיים אגף הרווחה בבית שמש הרמת כוסית לעובדות האגף ולעובדות הסוציאליות. ראש העיר נשאה דברים ובירכה את העובדות. בדבריה הדגישה ד”ר בלוך את חשיבותן של העובדות בתקופת הקורונה, והודתה להם על עזרתם לאנשים ששהו בבידוד, בזכותכן צימצמנו את ההדבקה אומרת ראש העיר, והוסיפה בית שמש מרגישים שיש להם גב.

הילה מועלם

אחריה נשאה דברים סגניתה רינה הולנדר ואמרה: לפני שנה התכנסנו יחד להרמת כוסית וביחד חלמנו חלומות, שנת תש”פ מוכת הקורונה הפתיעה את כולנו, ובנוסף גם היתה שביתת עו”סים. (כאן נזכיר במאמר המוסגר שמנהלת האגף גב’ גילה רונן המשיכה לתפקד ביתר שאת בתקופת שביתת העו”סים). עוד המשיכה גב’ הולנדר ואמרה: בתקופה הקשה הזו אתם עובדי אגף הרווחה צלחתם את כל האתגרים ואף צמחתם מהם. בזכותכם בית שמש עומדת איתנה חרף הקשיים. אני מאחלת לכולכם שבשנת תשפ”א נחווה שנה של פריחה מקצועית וחברתית, שנה של בריאות לכולם. תודה על העשייה שלכם למעננו.

במעמד נכחו ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, מנכ”ל העיריה איתמר ברטוב, הממונה על הרווחה וסגנית ראש העיר רינה הולנדר, ומנהלת אגף הרווחה גילה רונן.

בתום הטקס קיבלו העובדות תעודות הוקרה חתומות בידי ראש העיר ד”ר בלוך ושי.

 

כתבות אחרונות