הרב יגאל חדד יצא בשלשה מיזמים מבורכים לכבוד חנוכה

חבר מועצת העיר ויו”ר איגוד בני הישיבות הרב יגאל חדד הוציא לאור חוברת עבור בני הישיבות עם חידונים, הגרלות ופרסים. בנוסף הפעיל ניידת שמחה לכבוד חג החנוכה שהסתובבה בכל רחבי העיר בבית שמש ושימחה את התושבים.

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק דת הרב יגאל חדד הוא דמות מוערכת על ידי רבנים מבית שמש ומהארץ כולה, השבוע הוא יצא במספר מיזמים לכבוד חג החנוכה, ראשית הוא הדפיס חוברת הנקראת “שולחן ערוך בית יוסף”, החוברת היא ע”פ פסקי הראשל”צ הרב יצחק יוסף שליט”א אשר חולקה במספר מוקדים ברחבי בית שמש, והתקבלה בברכה אצל חוגי בני הישיבות בכלל, ורבני השכונות בפרט. החוברות אזלו מהר מן המלאי והרב חדד הדפיס מהדורה נוספת, סה”כ הודפסו כ-2000 חוברות.

ראש מועצת חכמי התורה הרה"ג שלום כהן מעיין בחוברת
ראש מועצת חכמי התורה הרה"ג שלום כהן מעיין בחוברת

חשיבות החוברת היא גדולה שכן בישיבות מדלגים על לימודי ההלכה משום מה, או שמקדישים לכך זמן מועט ביחס ללימוד הגמרא, אף כשיש חוברת כזו המצויה תחת ידם של בני התורה הם לומדים אותה בין הסדרים, בשבתות, ובימי החנוכה.

בסוף החוברת ישנו חידון, והעונים נכונה על השאלות יכנסו להגרלה בה יחולקו מאות פרסים של שוברי קנייה, ובנוסף 10 הגרלות על ספרי הראשל”צ הרב יצחק יוסף עם הקדשה מיוחדת על הספרים.

ראש מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן שהתארח השבוע בבית שמש ראה את החוברת והביעה התפעלות רבה מאד, הרב שלום כהן חיזק את ידי הרב יגאל חדד ואמר שהוא  עשה עבודה יוצאת מן הכלל למען בני התורה בבית שמש.

וקראת לשבת עונג
בשבת חנוכה ערך הרב יגאל עונג שבת ולימוד במספר בתי כנסת ברחבי העיר, הוא קרא לבני התורה לבא וללמוד החל מהשעה 8:00 בערב, ואכן מאות בחורי ישיבות גדשו את בתי הכנסיות בשבת האחרונה, שם ציפה להם כיבוד קל.

ניידת השמחה
מזה כבר מספר שנים יו”ר איגוד בני הישיבות הרב יגאל חדד עורך כנסי ענק של מאות בחורי ישיבות בהשתתפות רבנים חשובים, אך השנה עקב מגבלת הקורונה הוא הפעיל ניידת שמחה שהסתובבה גם בעיר הותיקה וגם בשכונות החרדיות בליווי התקליטן עובדיה גבריאלי שהשמיע מוזיקה ברחבי בית שמש ובמקצועיות רבה שילהב את התושבים אשר יצאו מהמרפסות והריעו לניידת.

על ניידת השמחה הופיע הכיתוב “ניידת חידון החנוכה” ועליה חנוכייה יפה ומושקעת מעבודת יד שאותה הכין עובדיה גבריאלי בכישרון רב. הניידת חילקה את החוברות לאלו שלא הספיקו לגשת לנקודות החלוקה, או שגרים בשכונות שבהם לא קיימת נקודת חלוקה.

נודה לרב יגאל חדד על הפעילות המבורכת שהוא עושה למען בני התורה הספרדים בבית שמש.

כתבות אחרונות