הרב אברהם קאפ הופיע בתקשורת הארצית – פניה היפות של בית שמש

בזמן שהתקשורת הארצית מראה פעם אחר פעם את בית שמש באור שלילי היום היא מראה את פניה היפות של בית שמש; הרב אברהם קאפ התראיין היום לערוץ 13 וסיפר שהביא עוד 40 מחוללי חמצן עבור חולי הקורונה; אני מתחנן אליכם שימו מסיכה ושימרו על ההנחיות.

הגל השלישי של הקורונה הכה בנו חזק, ואנו מצויים כעת בסגר כללי, השלישי במספר. הרב חיים קנייבסקי הורה לסגור את כל התלמודי תורה, אך ישנם מוסדות שמפרים את ההנחיות ובכל זאת פותחים ביום את מוסדות החינוך, ובלילה את האולמות, המשטרה מתעמתת איתם והם שורפים פחים, וקוראים לשוטרים נאצים. בהחלט לא מדובר כאן בקומץ והתקשורת הארצית חוגגת על כל פריים.

אך בתוך כל החושך הגדול רואים אור יותר גדול והוא מפעל החסד של אבריימי קאפ יו”ר ארגון עזרת אחים שהביא היום 40 מחוללי חמצן נוספים. היום הגיעו מערוץ 13 לסקר ולראיין אותו, והראיון שודר בתוכנית החדשות הערב ב-8. אבריימי מספר שלא מדובר רק באנשים מבוגרים כי אם גם בצעירים ובנשים בהריון. מה כבר ביקשו מכם אומר הרב קאפ, לשים מסיכה? אני מתחנן אליכם שימרו על ההנחיות.

הגל השלישי הוא הגל הקשה מכולם והיה צורך במחוללי חמצן נוספים אומר לנו הרב קאפ בשעה שהוא עומד ליד האריזות שזה עתה הגיעו, ומסיים במשפט הלוואי והמחוללים ישארו בתוך האריזות ולא נצטרך אותם.

לצידו עמדו כששה מתנדבים שהוציאו את המחוללים מהאריזות על מנת לבדוק את תכולתם ותוך כחצי שעה כולם היו מונחים ברחבת משרדי עזרת אחים. שמחנו לסקר ולתעד.

בשבוע שעבר התראיין הרב קאפ לתוכניתו של מנחם טוקר אודות סעודות השבת המחולקות על ידי ארגון עזרת אחים למאות משפחות. אז אם תהיתם על פרץ כמויות החשיפה לה זכה הרב קאפ בתקשורת הארצית בזמן האחרון התשובה נמצאת אצל בחור צעיר ונמרץ שנבחר ליחצן את הארגון בשנה הזו שימי דושינסקי המוכשר, תזכרו את השם.

יישר כח לאיש החסד הרב אברהם קאפ, ולמתנדבים היקרים שמשקיעים מזמנם וממירצם למען כלל תושבי בית שמש הדתיים והחילוניים כאחד. הכנו עבורכם קליפ קצר, צפיה מהנה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות